Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerinted rendben van az...

Szerinted rendben van az ananász a pizzán vagy polgárpukkasztás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon megosztó kérdés, én imádom, kíváncsi vagyok a gyakori kérdések szavazóközönségének véleményére, melyik csapat nyer

2022. szept. 20. 23:45
A kérdező szavazást indított:
Csak nyugodtan/nem érdekel/szeretem/imádom
Fúj/felháborít/kösz, nem/kihagyom/nem az én ízvilágom/pizzalázás
62 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Mi a gond vele? Szeretem a hawaii pizzát, és Olaszországban is tesznek rá ananászt.
2022. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Egy pizzára sok mindent rá lehet tenni, akinek ízlik egye.
2022. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 hosszúhajú ***** válasza:
95%
régen leszedtem, ma direkt olyat veszek :D
2022. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Azért tettem föl ezt a kérdést, mert több filmben is láttam, hogy be-beszólogattak erre poénosan, szóval ezek szerint tutira vannak olyanok, akiket ez felháborít, de igaz, hogy szerintem csak amerikai filmben és sorozatban láttam be-beszólogatásokat, a magyarokat tán nem érdekli, mert mindenhol kapni...
2022. szept. 20. 23:57
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
A pizzában az a jó, hogy mindenki azt tesz rá amit szeret, ízlésről meg ugye minek vitázni. Felőlem mehet rá.
2022. szept. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Én nem szeretem, de nem tudom megérteni, miért tud ez másokat zavarni. Ha valaki nem szereti, ne egyen olyat. :)
2022. szept. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

En nem szeretem, de ettol fuggetlenul nem szoktam beszologatni senkinek, aki szereti, mert nem vagyok paraszt :D


Most az izlesrol vitatkozni? Hogy is lehetne?

2022. szept. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az ananász nem teszi jobbá, de rosszabbá sem a pizzát. Szóval na, semmi extra. Magamtól valószínűleg nem rendelnék olyan pizzát, amin ananász van, mivel vannak olyan pizzák, amiket kifejezetten imádok, szóval inkább ha tehetem olyat veszek, nem pedig ananászosat, mert az leginkább csak közömbös a számomra.
2022. szept. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Amióta az eszemet tudom, mindig lehetett ananászos pizzát kapni. Ez a hülyeség az elmúlt pár évben terjedt el az amerikai neten, hogy fel kell háborodni rajta. Én nem háborodok fel, szeretem és kész :)
2022. szept. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
37%
Köszönjük Gordon Ramsay, hogy idáig jutottunk. Tőle indult ez a hülyeség, és azóta is terjed.
2022. szept. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!