Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerinted rendben van az...

Szerinted rendben van az ananász a pizzán vagy polgárpukkasztás?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon megosztó kérdés, én imádom, kíváncsi vagyok a gyakori kérdések szavazóközönségének véleményére, melyik csapat nyer

2022. szept. 20. 23:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
84%

Paradicsom szósz, csípős thai BBQ csirke, lila hagyma, ananász, sajt. Én ilyet szoktam sütni, szerintem baromi jó.


Az meg, hogy "Jajj, az olaszok ezen kiakadnak", ez mekkora bullshit. Az olaszok is emberek. Vannak lustábbak, furább ízlésűek, fiatalok, kísérletezőek, olasz ás valami más mixek, stb.

Igen, én láttam már olasz embert ketchupos tésztát enni. Olyan baromság minden olaszt otthon tésztát gyúró nonnának elképzelni....

2022. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat és a szavazatokat, érdekes témázás szerintem. :)


Én amúgy már sok éve nem eszem pizzát egyáltalán, de amíg ettem, nagyon szerettem a sonkás-ananászos Hawaiit és sosem értettem, hogy miért vannak olyanok, akik erre fintorognak.


Egyetértek azzal, hogy ahány ház, annyi szokás, sőt, ízről és szagokról nem is érdemes vitázni, annyira egyéni mindenkinek, hogy kinek mi a megfelelő vagy nem, engem mégis az itt szavazók véleménye érdekelt nagyon és szépen áll eddig az állás, hogy a legtöbbünket nem zavar, sőt, aminek örülök! :)


Szavazzatok csak még, meg írjatok, ha akartok! :)

2022. szept. 22. 13:57
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyéni dolog és mivel nem a közösség egésze, de legalábbis nem annak reprezentatív mértékű hányada szavaz (meg nem is lehet erre senkit kötelezni sem), ezért aztán értelmetlen és felesleges dolog is ebből messzemenő következtetéseket levonni.

Tény, hogy ma már mindenütt, minden világvárosban minden a turistákról, a turizmus kiszolgálásáról szól, Olaszországban pedig, ahol Firenzétől és Velencétől Ravennán, Rómán és Nápolyon át mindenütt, lépten nyomon ott van a történelem, ez fokozottan igaz.

2022. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
43:11 épp az állás a szerető vagy mindegy nekik szavazók javára és igen, ez abszolút nem reprezentatív a teljes magyar népességre, max. a szavazók között, de ez is mond azért valamit és nekem tetszik ez az arány. :)
2022. szept. 22. 14:30
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én szeretem a Hawaii pizzát. Nyilván nem állítom róla, hogy ez autentikus olasz pizza, nyilván nem az. Ez szinte már egy másik étel, de attól még finom. Nem értem miért szentségtörés ez egyeseknek, de attól még én elfogyasztom jóízűen.
2022. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem az ananászt a pizzán! :) Az ananászt is nagyon szeretem és a pizzát is. Szóval... Nekem finom az ananászos pizza és szoktam is venni, enni, csinálni. :)
2022. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!