Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szójafehérje, vanília ízben....

Szójafehérje, vanília ízben. Melyik a leg"finomabb"?

Figyelt kérdés

Milyeneket kóstoltatok eddig?

Én most vettem GymBeam szójafehérje izolátumot, vaníliást.


Nem rossz! Van egy kis utóize, és habzik mint a mosogató de pl rizsfehérjéhez képest így is sokkal ihatóbb. Sőt! Azt mondom rá hogy kifejezetten iható.


Gondoltam hátha van nála finomabb. Ti melyiket próbáltátok?



2023. ápr. 10. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dzsimbim vaniliás rízsfehérjém van, nem tudom az mitől nem iható szerinted, nekem ízlik.
2023. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én nem hinnék ilyen netes melyik a finom kérdésnek. Sokan írják, hogy xy finom fehérjeturmix, aztán nekem kicsit rossz íze is van. Sose ittam még olyat, ami jó ízben visszaadja azt, amilyen az ízesítése.


De hát minőségi fehérje, ami könnyen és gyorsan elfogyasztható, így iszom, és annyira nem is vészes. De pl a csokis fehérjeturmix mindegyike tök más, mint a csoki íz, akármit is ittam, legalábbis bőven nem olyan jó, még hogyha valamennyire vissza is köszön bennük, esetleg eléggé vissza is köszön a csoki íz.

2023. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olyan íze van, mintha fa orvosi sparulákat vagy Magnum jégkrém pálcikákat rágcsálnál.


Legalább nem habzik, és jól oldódik. BRO, mond neked valamit a biológiai hasznosulás?

2023. ápr. 11. 10:12
 4/5 anonim válasza:
A kérdésben nem szerepl biológiai hasznosulás, hanem íz, az meg mindegyiknek fos.
2023. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es, az 1-esnek szólt a hasznosulás. Mondjuk őt lehet érdekelné a dolog.


Neked pedig tudnék ajánlani olyan fehérjét ami eddig minden ismerősömnek nagyon ízlett. Persze nem dzsimbim, és nem is bye-Ó-tek. De azért nyugi, nem BSN vagy ON nutrition áron van


Viszont én sóher vagyok és nem azt iszom.

2023. ápr. 11. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!