Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Boltban vehető azonnal ehető...

Boltban vehető azonnal ehető gluténmentes sós ételek?

Figyelt kérdés

Kisebb ételekre gondolok, mint pl. a jóreggelt kekszek, csak gluténmentesre, vagy hasonló csomagolt dolgokra.

FONTOS: rizsmentes legyen, utálom az ilyen rizsből készített valamiket.


Olyan ételekre gondolok, amiket nem otthon kell elkészítened, hanem megéhezel és gyorsan beugrasz egy nagyobb boltba, megveszed, és eheted.


2023. nov. 14. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nicks fehérjeszelet vagy nicks csoki
2023. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tescoban van egy sor ilyen-olyan mentes termékeknek, azok között nézelődj. Viszonylag nagy a választék.
2023. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ezek baromi drágák, mindig kerülöm őket. Ha valamit nagyon kell ennem, banánt szoktam venni meg gluténmentes müzlisteletet.
2023. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Van pár bolt, ahol vannak előre csomagolt gm péksütik, de tele vannak tartósítószerrel meg édesítőszerrel és ezektől nekem mindig fájt a gyomrom.
2023. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Abonett szendvics
2023. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen
2023. nov. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!