Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 10 napja lejárt bontatlan virsli?

10 napja lejárt bontatlan virsli?

Figyelt kérdés
Van egy bontatlan csomagolású virsli, ami már 10 napja lejárt. Ha felbontom és nincs rossz szaga és semmi rossz íze, akkor megehetem megsütve?

febr. 13. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szaga, nyugodtan.
febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Én azt már nem enném meg. Kutyának maximum, ha nincs elszíneződve, nagyon megbüdösödve.
febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én sem enném meg, de apám hisztizik hogy nem azért vette mneg, hogy a kukába kerüljön.
febr. 13. 17:50
 4/18 anonim ***** válasza:
8%
Ilyenkor szoktam kaját eltüntetni, mikor nem látja. Ha mév olyan állatnak (akkor gázos, ha nem eszi meg), ha nem akkor becsomagolva kuka, vagy wc-n lehúzni.
febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Már mindegy, mert megsütöttem. Nem volt neki szaga, holnap reggel eszem meg.
febr. 13. 18:10
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen előrecsomagolt virslinél tökre nem számít 10 nap, ezeknek 2-3 hónapos lejárata van már a boltban is, 10 nap az semmi ekkora időtávon, főleg, ha érzékszervek alapján rendben van.

Hentespultnál vett, megfőzős virslinél mondjuk 2x meggondolnám, ott maximum akkor, ha tényleg ugyanolyannak tűnik, mint a vásárlás időpontjában.

febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyed egyed. Soha senkinek nem lett még baja romlott ételtől.
febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
3%
én biztos nem enném meg
febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Akkor nem apád akarja megetetni. Én sokszor rácsesztem, ezért nem kockáztatok, egy-két napossal még igen, de nem ér annyit. Mellesleg miért most sütötted meg, miért nem reggel frissen? Pár perces dolog. Úgyis újra kell melegíteni. Tárold hűtőben, de alapból lejárt cuccra ezzel még ráteszel.
febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Reggel 30 percem elkészülni, nem érek rá akkor sütni.


Nem ő akarja megetetni, én mondtam hogy nyugodjon meg majd én megeszem.

febr. 13. 18:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!