Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 10 napja lejárt bontatlan virsli?

10 napja lejárt bontatlan virsli?

Figyelt kérdés
Van egy bontatlan csomagolású virsli, ami már 10 napja lejárt. Ha felbontom és nincs rossz szaga és semmi rossz íze, akkor megehetem megsütve?

febr. 13. 17:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
Pedig így marha hamar romlik az alapból kétes virsli... Másrészt hidegen úgy sem tudod megenni... A 30 percből 1 perc csak van a virslire, kb. 30 mp-el röbb, mint melegíteni... 30+2 perc, ha két perccel korábbab kellsz.
febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb meg tedd fagyasztóba, amikor megveszed, úgy sokáig eláll, én a virslit mindig a fagyóban tartom.
febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én mindig hidegen eszem az ilyen előző este sütött/főzött virslit/kolbászt.
febr. 13. 19:31
 14/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem enném meg.
febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs szaga, rossz íze akkor jó még.Egészségedre
febr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
De csak ha előtte este süti meg..
febr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez NEM romlott.
febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%
Én vettem lefóliázott halat is leértékelten, ami full büdös és romlott volt, meg megbüdösödött csirkemellet a Tescoban,.sokszor a sorok között érzed a dögszagot. Illetvé még hetekig érvényes vákumos sajtot is a Lidl-ben, ami tiszta penész volt. 10 napja lejárt virsli meg azért necces, pláne, hogy ezeket alapból hónapokkal előtte gyártják le. Egyébként simán be lehet tenni fagyasztóba, mielőtt lejárna, romlást a fagyasztás már nem hozza vissza... Sok sikert mindenkinek!
febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!