Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A párizsi nem túl egészséges?

A párizsi nem túl egészséges?

Figyelt kérdés
febr. 25. 10:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
44%
fú ne tudd meg
febr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Meg szeretném pedig :D
febr. 25. 10:56
 3/34 A kérdező kommentje:

Éppen erről dumáltunk haverral, azt mondta az egy szemét. Én is hallottam már hírét, de azért mondjuk egy pick párizsi annyira nem rossz, vagy az is?

Nyilván az ilyen vizes hulladékokat én sem eszem meg.....

febr. 25. 10:56
 4/34 anonim ***** válasza:
7%
Valójában az egy babsajt.amit ízesítenek hűs az abszolút nincs benne a tartósítás a gáz mert nincs fermentálva.
febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
És az mit jelent? Az miért baj?
febr. 25. 11:08
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, hogy miket tesznek bele.
febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
79%

Oké..Pick párizsi:

"Összetevők


Marha- és sertéshús (62%), Víz, Sertésszalonna, Szójafehérje, Étkezési só, Stabilizátor (E450), Ízfokozó (E621), Fűszerek, Antioxidáns (E300), Aroma, Füstaroma, Színezék (E120), Fűszerkivonatok, Tartósítószer (E250)

[link]

Nem valami bizalomgerjesztő..

febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%
A Lidlben vannak magas hústartalmú felvágottak, amik rendben vannak, ha ilyesmit akarsz enni. Mondjuk az nem párizsi, hanem sonka. Az átlag párizsi tele van mindenféle adalékkal.
febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Szervizmérnök úr ***** válasza:
39%

E621 (nátrium glutamát) nekem nem olyan vészes, talán még kedvelem is.

E250 (nátrium nitrit, nitrites "pácsó") annál problémásabb.


Utóbbit a gyilkos húsbaktériumok ellen is alkalmazzák. Gyártó szempontjából az a jó, ha nem gyilkol, mert abból balhé lenne, ezért mondjuk megpakolják vele az árut, amelyiket kell.

Csak sajnos ez a vegyület az embert is lefojthatja rendesen, ha túlzásba viszed a fogyasztását. Nem akarok most turkálni utána, ha jól emlékszem, illetve egyszerűsítve az oxigén hasznosulásával lehetnek gondjaid, ami nem olyan jó.

febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
55%
Parizeren nőttem fel.Annyi mellékhatása lett, hogy heteroszexuális lettem. Már megszoktam, hogy nekem csak a punci kell :-)
febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!