Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Régebben egész jó szardínia...

Régebben egész jó szardínia konzervek voltak, most meg hát elég silány a felhozatal. Tudtok esetleg valami finomat ami kapható?

Figyelt kérdés

márc. 2. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Én az EVA szardíniáit szeretem, szerintem azok finomak, a citromos is, meg a csípős is 8csak enyhén csípős).
márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most pirat márkájút vettem és meglepő módon nagyon finom volt .
márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1 és 2 Ha elárulnátok, hogy melyik üzletlánc árulja (hol vettétek), nagy segitség lenne. Köszönöm!
márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Oroszoknak, van a CMAK-boltjuk ott finomak vannak és igazad van más bolti már silány .
márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3# EVA-t én Intersparban szoktam venni.
márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Volt a Armorial szardínia, az egész jó volt, már nem kapható. Az Eva hát nem rossz de nem is a legjobb.
márc. 2. 19:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Armorialt szerettem. Az marokkói szardínia volt, most kapható a Giana marokkói szardínia, próbáld meg azt, nekem az jött be legjobban az Armorial helyett.
márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Az Auchan tisztességes kínálatot tart, bár a jobbak a minőségüknek megfelelő árúak is. Sokszor az import, országonként/konyhánként szeparált polcokon vannak a legjobbak, amiket be se raknak a halkonzerves szekcióba. Ha az Armorial/Eva a viszonyítási alap, akkor a Franz Josef Kaiser termékek is korrektek.


Persze ez igazi nemzetközi összevetésben max. becsületes alsó-középkategória. Ezeknél sokkal jobbakat lehet rendelni online akár magyar kereskedőtől is, mint a Tonhalfutár, Soldeli, Íztenger. Az áraik nem a legjobbak, de nem is túlárazottak a lehetőségeikhez képest. Meg nyilván lehet vadászni is az olcsó fapados jegyeket és kiugrani 1-2 napra bárhova.

márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
4.: "Oroszoknak, van a CMAK-boltjuk" hol van ilyen?
márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Van shopjuk is,

- [link]

Boltjuk

-Budapest, Apáczai Csere János u. 1, 1052

márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!