Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Jalapeñot tettem a pörköltbe,...

Jalapeñot tettem a pörköltbe, és a vendégek meg se ették. Jogosan haragudtak meg?

Figyelt kérdés

#Mexikó #paprika #Jalapeño
ápr. 22. 12:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%
Csípős vagy erős fajtát? A pörkölthöz nem illik a csípős íz, és akár életveszélybe is kerülhet az, aki nem bírja.
ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
6%
Na, sikerült elrontanom. Szóval csípőset vagy enyhét?
ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván nem haragudnék meg, de elvárnám, hogy szólj, mielőtt szedek belőle, hogy csípős.
ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%

Én se ettem volna meg. Egyrészt nem szeretem. Te se ennéd meg ha csulkos pacalt csinálnék.

Másrészt bármi csipostol orakig gyomoregesem van es ujra elojon a refluxom. Nem ennék olyasmit amitol tudom hogy utana rosszul leszek

ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Ha vendégeket hívok, akkor ha nem ismerek őket, megkérdezem, hogy mit szeretnek és mit nem. Ha ismerek őket, akkor általában tudom. És igyekszem olyat készíteni, amit szeretnek.

Az erős - nem erős kérdés meg mindig könnyem megoldható. Ne legyen erős, ha nem mindenki szereti. Így mindenki tud belőle enni. Aki pedig erősen szereti az utólag tehet bele magában bármilyen erősítőt.

ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem a csípőset de a párom például nem.Ez nem haragra gerjesztő cselekedet de legalább legközelebb külön kínálod hozzá.
ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
A harag azert durva. De teljesen jogosan nem ettek belole. Vannak etelek amik nsgyon megosztoak mint pl csipos, belsoseg stb amit csaknakkor illik kinalni ha tudjuk hogy szeretik vagy ha van mas alternativa
ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

A harag szerintem is túlzás. Ha nem szeretek valamit, akkor nem eszem belőle. Nem haragszom.

Csak ne kezdjék el erőltetni, hanem fogadják el, ha valamit nem szeretek. Az erőltetéstől viszont nagyon ki tudok akadni.

ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%

Direct csináltad az adott emberekkel ezt? mert el nem tudom képzelni, hogy valaki ilyet véletlenül csinálna. Inkább szánt szándék.


De aki egy ilyet előad, az bármit már elő tud adni, és már volt is benne része. Magyarul csinálta már.

ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Igen annak idején az apósnak volt a szokása mindent amit főzőt be erős paprikázta.

Most ott tartunk senkinek nem kell amit főz.

ápr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!