Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van aki így eszi a túró rudit?

Van aki így eszi a túró rudit?

Figyelt kérdés

Én mindig úgy ettem, hogy vagy a kezemmel vagy a fogaimmal szépen egyesével leszedegetem a csokidarabokat a túróról, és miután már csupasz volt a fehér szépség akkor estem neki :D


(sajnos én csak a boltit tudtam eddig kipróbálni :( úgyhogy a kérdés jobban arra vonatkozik)



2016. máj. 22. 23:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
én is ugyan igy eszem ha meg ízeset veszek akkor van hogy kirágom az eper ízt a közepéröl. De sok mindent igy eszek pl. kenyeret meg a paprikát meg a kolbészt is külön eszem nem pakolom egymásra :D egyediség :)
2016. máj. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
előfordult már, a tejszeletet meg a pinguit viszont mindig így eszem
2016. máj. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én normálisan eszem ,gyerekeim csinálták igy ,de igy mindig csopa maszatok letek .
2016. máj. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A mogyorókrémest igen, és volt egy olyan széria, ahol konkrétan leugrott a csoki a túróról, a túró pedig a krémről :D Isteni volt, de sajnos a mostaniak nem ilyenek :(
2016. máj. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi ;)


11-nek: én ha ízes, akkor leszoktam hámozni a túrót is ugyanazzal a módszerrel :D csak van olyan amikor nem a legjobb minőségű a rudi, és nem tetszik a belsőség csupaszon ezért azt már csak egyszerűen kidobom :S

2016. máj. 23. 15:23
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A mogyorós a kedvencem. Ezt úgy eszem, hogy először leoperálom róla a csokit, aztán óvatosan a túrót és végül a mogyorós krémet eszem meg. :D
2016. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindig úgy eszem
2016. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!