Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet fél kiló (500 g) mogyoró...

Lehet fél kiló (500 g) mogyorótól valami bajom?

Figyelt kérdés
Ma megettem 500 g sós földimogyorót és nagyon fáj tőlle a hasam már egy órája, ezen kívül még ma nem ettem semmit és mit kéne tennem,hogy elmúljon a hasfájás? Ja és nem lesz semmi bajom?

2017. jan. 21. 16:11
1 2
 1/12 nemcso ***** válasza:
100%
Más bajod nem lesz, mint egy jó kis hasmenés, hascsikarással.
2017. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha fáj tőle a hasad, akkor máris van tőle bajod, milyen kérdés ez? Lehet. Fájni fog a hasad. :) Mekkora jóstehetség vagyok mi? :D


Amúgy annyit tudsz tenni, hogy elmész egy fél órás erőltetett sétára, hogy felgyorsuljon az anyagcseréd, esetleg gyógyszertárban vehetsz emésztés - enzim segítő cuccot.


Amúgy annyi bajod lehet, hogy kicsit megfosat, mert durván sok olaj van benne. Legalább is lágyítja a székletet elég hatékonyan.


Ja, meg persze ha allergiás vagy rá, akkor nem biztos, hogy eljutsz a válaszom végéig, de gondolom annyira nem vagy hülye, hogy mogyoróallergia mellett egyél meg egy fél kilót... :)

2017. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
dehogy, nemvagyok rá allergiás :D, szoktam enni, eddig fél kiló csak 2 nap alatt fogyott el de ma egy fél nap alatt és eléggé megfájdult tőlle a hasam. köszönöm a válaszokat! :)
2017. jan. 21. 16:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hideg van... Ilyenkor tudat alatt is kívánja a szervezet az ilyen kajákat. :)
2017. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Annyit javasolhatok,hogy ha kakilni kell,vonulj a legtávolabb, egy AK47es hozzád képest patronos kispisztoly lesz.
2017. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sok vizet, mert amennyi sót megettél vele, teljesen kifog szárítani :)
2017. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudhatom, neked mi bajod lesz, de mivel nem hirtelen etted egy zsírszegény élet után, nem hinném, hogy nagy gond lenne a továbbiakban. Túletted magad, esetleg a zsírt is túlzásba vitted, egy ideig fáj kicsit, majd rendbejössz.

Én is tervezek mogyorós napokat, de én nem akarok negyedkiló fölé menni naponta ideiglenesen sem, ez azért tömény cucc s én nem égetem el, viszont fogyni akarok. Amúgysem mentem még egyszerre 150g zsír fölé, lehet, hogy kissé megterhelő lenne, nem tudhatom. A fehérje messze sok lenne számodra, neked lehet, hogy OK, rólad pár nagyságrenddel kevesebbet tudok, mint magamról.

Vannak emberek, akik esznek ennyi olajos magvat egyes napjaikon, én egy olyantól olvastam ezt, aki aznap 6000 kcalt égetett el és sok mást is evett, ami azért jelentősen változtatja a leányzó fekvését. Neki semmi baja nem lett.

2017. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Vegyél be egy görcsoldót (pl nospa), aztán bízd magad a természetre.Jobbulást.
2017. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 lencsefőzelék ***** válasza:
88%

1. Nem tőlle, hanem tőle!

2. A mogyoró és a földimogyoró nem ugyanaz.

2017. jan. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod. Én is nagy mennyiségben eszem elég gyakran. Max a sok só miatt sok vizet fogsz kivánni. Végül mi volt?
2017. jan. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!