Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Az oliva bogyó és a savanyú...

Az oliva bogyó és a savanyú káposzta hízlal este?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A bogyónak magas az energiatartalma,tehát elvileg hizlalna,de gondolom nem marékszámra eszed!:D

A savanyú káposzta nem hizlal,csak lehet hogy felfúj ha hajlamos vagy az ilyesmire!

2010. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A savanyúkáposzta az egyik legjobb fogyókúrás kaja. Szóval nyugodtan eheted este is. Az oliva bogyót nem tudom, mert én utálom.
2010. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Igen, az olíva bogyó hízlal, ha szereted enni, én úgy vélem, hogy nem 2 db-ra gondoltál.

Viszont a savanyú káposzta nem, csak bírja estére a gyomrod. (nekem bírná, csak nem tudom mihez vagy szokva..))

2010. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Ekkora baromságot. Nincs benne fehérje, hogyan hizlalna? Én este mangalica szalonnát eszem és mégsem híztam egy kilót sem évek óta. Fel kéne hagyni az anti fittnes baromságokkal, gyerünk emberek, munkára! Hasznos és egészséges is egyben.
2010. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!