Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Újévről maradt nagyon sok...

Újévről maradt nagyon sok vírsli, hogyan lehetne finoman felhasználni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy önnmagában megenni nagyon sok, 11-éig kellene 3 kg-t. Azonban ha beleteszem egy finom konyhai ételbe akkor így jobb ízűen falatozok. Te milyen felhasználási módokat javasolsz.
2011. jan. 3. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi főzelékekhez mindig azt eszünk, paprikás krumpliba is nagyon sok fogy, meg aztán az ilyen fagyasztott levelestésztába tett, sajttal megszórt és kisütött izébe is rengeteget felhasználunk, na meg salátába. Hirtelen ezek jutottak eszembe. Ebből már egy egész változatos virslis étrendet is összeállíthatsz akár ;)
2011. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Frankfurti leves, paprikáskrumpli, virsli saláta, virsli pörkölt,sajtos sült virsli. Ennyi ami hírtelen eszembe jutott. de menj fel a www.no-salty.hu oldalra. Ott keresd meg, hogy mi van a hűtőben? Oda üsd be, hogy virsli, és biztosan kidob egy csomó receptet. Egyébként le is fagyaszthatod a maradékot.
2011. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
84%
Én a következőt csináltam: Veszel 1 csomag leveles tésztát, kisodrod, majd 1-2 cm széles csíkokra vágod. A virslit (nem kell megfőzni) keresztben és hosszában is kettévágod, majd rátekered a tésztát. Tepsibe teszed sütőpapírra, majd a tetejét megkened tojással, és reszelt sajtot teszel rá. Ezután 180 fokon kb 30 percig kell sütni. Nagyon finom és egyszerűen elkészíthető. Nálunk a családban amint megsül már el is fogy. NAGYON FINOM!! Jó étvágyat! :)
2011. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Karikázd fel,süsd meg és főzelékre nagyon finom.
2011. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Fagyaszd le a felét!
2011. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Én szilveszterre csináltam házibuliba muffint: sajtkrémes virslis muffin, szerintem ebbe is fel lehet használni. Vagy frankfurti leves.
2011. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

fagyasztó


amúgy meg majonézes salikba jó

2011. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Csinálsz belőle virslis kifliket,nagyon finom ha akarod leirom majd a recpetet.
2011. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
minek vettél annyi virslit, hogy 3 kg maradt????? :-o :-o
2011. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Fagyaszd le, hónapokig eláll. Nekem mindig van lefagyasztott virslim, bármikor felhasználható.
2011. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!