Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit tegyek? Kaptam egy kukoric...

Hipi-hajni kérdése:

Mit tegyek? Kaptam egy kukorica pattogtató gépet, és leég benne a kukorica. Csak pár szem pattog ki az alján, az is odaég.

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A kukorica jó?
2013. jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyit teszel bele? Nekünk akkor égett le, ha egyszerrre túl sokat próbáltunk csinálni.
2013. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 cseri65 válasza:
a kukorica is lehet a hiba , ha nem elég száraz . szerintem
2013. jan. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kanál zsír kell bele előtte .
2013. jan. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 palko87 válasza:
Annak fuggvenyeben, hogy milyen tipusu a kukorica pattogtato, lehet a kukorica vagy maga a pattogtato a hibas, nekem amilyen van, az forro levegovel megforgatja a kukoricat a tartalyaban es ugy pattog ki, a levego ki is fujja a kipattogott kukoricat a pattogtato ele helyezett talba. A kerdes, tehat a kovetkezo, milyen a te kukorica pattogtatod? A tartalyba, ahova a kukoricat kell tenned a szele bordazott, vagy van valamifele kanal vagy rud, ami forgatja a kukoricat? Az elobbinel, ha bordas a tartaly szele korben, akkor forro levegovel korbe kellene forgatnia a kukoricat es az igy kipattog, majd a kipattogott kukoricat ki is fujja magabol, ez a tipus ha nem igy csinalja, akkor szervizbe kell vinned, mert hibas. A masodik tipusu, viszont olaj vagy zsir nelkul csak odaegeti a kukoricat.
2013. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Még nem láttam ilyen gépet. Mi sima mikróban tányérral lefedett, mély porcelántálban pattogatunk és gyönyörűen kipattog.
2013. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 annamari69 válasza:
Én is a kukoricára gyanakszom, bár az olcsó gépek lehetnek rossz minőségűek (én gofri sütővel jártam hasonlóan, amióta nem piaci 3000 Ft-os van, azóta nem ég le, mert jó minőségű benne a teflon), bár szerintem a használati utasítását olvasd el, mert van, amelyikhez kell olajat használnod, van, amelyikhez viszont nem szabad, és ha már tettél bele, lehet, hogy ettől ment tönkre.
2013. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!