Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell finom karácsonyi...

Hogyan kell finom karácsonyi bólét csinálni?

Figyelt kérdés
Valami olyanra gondolok, amiben nincs sok szesz, mert kismama vagyok, viszont szeretnék valami fini karácsonyi italt az asztalra!Ami olyan elkortyolgatható a kandalló mellett!
2009. dec. 12. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


nézd meg ezt a linket,hátha találsz valami finomat,ami neked se és a babádnak se árt.

2009. dec. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Készítheted alkoholmentes pezsgővel is, akkor nem lesz gond a babának. Szóval, pezsgő, bele gyümölcs ( én konzervet szoktam , mert annak van leve is ) mindenféle vegyesen: ananász, egzotikus gyümölcsök, megy, eper. Arra ügyelj, hogy a gyümölcsöket apróra vágd. Külön fűszerezni nem szoktam. Jól behűtöm és az alatt összeérnek az ízek.
2009. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm !Szuper mind a 2!Alkoholmentes fog lenni!Már tuti!
2009. dec. 15. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!