Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy kell mézes mustáros...

Hogy kell mézes mustáros csirkét csinálni nem a porbol hanem valódimézböl mustárból meg ami kell hozzá?

Figyelt kérdés
ha lehet akkor kis adagra gondolok pl. egy-két főre
2008. aug. 27. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
2008. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszömöm mindenkép pkipróbálom
2008. aug. 27. 19:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En igy csinalom:

-csirkemellett felcsikozom,teszek ra 2 -3 evokanal mustart es 1 ejszakara vagy legalabb per orara a hutobe rakom.-Majd serpenyoben 3-4 kanal mezet forrositok,majd rateszem a mustaros csirke csikokat,atforgatom a mezen,majd sozom,ezutan levet ereszt es a sajat leveben megparolom

-mikor puha a husi felontom 1 doboz fozo tejszinnel ha kell meg sozom es kakukkfuzel izesitem.

-ha az izlesunk meg kivanja,akkor mustart vagy mezet lehet meg bele rakni...ossszerottyantom es kesz!

Rizset fozok melle es 20 perc alatt kesz az isteni vcacsi!

2008. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én felcsíkozm a csirkét, apróra vágott hagymával olajon megpirítom. Közben kb. 3 kanál mustárt 3 kannál mézzel összekeverem, ráöntöm a husira majd vízzel felöntöm, hogy párolódjon. Apróra csíkozom a sárgarépát, vegetás vízben megfőzöm, ha puha, belekeverem a mártásba. Ízlés szerint borsozom, összeforralom. Rizzsel tálalom.
2008. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm jól hangzik, azt hittem nehezebb
2008. aug. 28. 07:57
 6/6 anonim ***** válasza:
.
2011. júl. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!