Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kenyérsütő gépet szeretnék...

Kenyérsütő gépet szeretnék venni, de milyet? Nem tudom, hogy mit figyeljek rajta, mit tudjon, esetleg milyen buktatókat kell nézni?

Figyelt kérdés
Csak a nagyon drágák a jók? Minden tanács érdekel, meg hogy hol tudok majd recepteket nézni. Még soha nem volt ilyenem és nagyon kezdő háziasszonyka vagyok:)
2010. márc. 3. 09:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
egyébként itt is előfordult (gondolom, máshol is), hogy a magyar füzetet nem egészen az eredeti angol szerint fordítják le, így eltérés van a receptekben. az én magyaromból speciel hiányzik az egyik angol kenyér.
2010. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

egy kollégámnak tesco kenyérsütőgépe van. az első totálkáros volt, garanciálisan kicserélték nekik. a második meg valami csoda. mindig dicséri, de ettem a kenyeréből, és szuper (ő is kapott gyári recepteket). amúgy meg egy fiatal fiú, úgyhogy nem mindennapi jelenség :)


egyébként azt tanácsolják, az ember fehérkenyérrel kezdjen, mert a teljes kiőrlésűek nehezebb műfajt jelentenek.

van egy oldal, egy margit nevű nő csinálja, csupa kenyérsütős dolog van neki fent. keress rá a google-ban, és is abból tanultam pár trükköt. egy gáz volt fenn az oldalán régen (nem tudom, ott van-e még), hogy megadott jó sok receptet, aztán a végére odaírta, hogy van benne pár kakukktojás, találd ki, melyik a xar recept... na, ez sztem nem poén :)))

2010. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,h offolok...De Hát,azt hiszem mostmár tényleg rászánom magam és én is veszek 1 gépet.
2010. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is moulinex homebread van, nagyobb, kétlapátos, 750gr 1000gr és 1500gr a süthető kenyérméret.


Ketten vagyunk rá, de a 750grnál kisebb az egy hangyafsznyi lenne, ez is elfogy hamar.


21ezer volt, de fémek az alaktrészei, van rajta 13 program, értelmes leírás, meg minden, magyar nyelvű matrica is volt, amit a gombok fölé lehetett tenni, így látom, hogy 1. alap kenyér 2. gyors kenyér stb. Meg lehet benne lekvárt főzni, simán keleszteni, dagasztani, külön sütni, édes tésztát sütni, gyors kenyeret sütni, rozskenyeret sütni stb. Nagyon elégedett vagyok vele, lekvárt még nem főztem, de nyáron fogok azt is. Igazából, ha csak kétszer főzök lekvárt, meg csak néha sütök mást a kenyéren kívül, akkor is megéri, hoyg ennyi funkciója van, mert kényelmes és időt spórol.

2010. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%

Én azt hallottam hogy a fogyasztása a kenyérsütőgépnek nem a legjobb igy olcsobb ha megveszed a kenyeret.

De van anyáméknak is, kipróbáltam én is, annyira nem volt jó receptem sajnos. Én gondolkodom rajta hogy vegyek-e.

2010. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
én voltam a mediamarktos... nekem 750 g-os moulinex homebreadem van, ez még 1 kwh-nál nem fogyasztott többet (40 ft kb.).
2010. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!!!!!!!!!!!!!

Képzeletben mindenkit meghívok egy magam sütötte vajas kenyérre:):)

2010. márc. 8. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!