Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Harcsapaprikás túróscsuszávalt...

Harcsapaprikás túróscsuszávalt milyen ízűnek kell elképzelni?

Figyelt kérdés
Sosem ettem még, de nagyon piszkálja a fantáziám. Nemsokára úgyis megyek olyan helyre ahol lehet kapni, meg is kóstolnám, de félek hogy csalódok benne.

2022. aug. 22. 23:43
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Hal, paprika, túró és tészta ízűnek.
2022. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem szeretem a túrós csuszát magában, de ez a kombináció nagyon jó
2022. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%

Mintha iszapot öntenél az ízetlen túrós csuszára. :D

(Vállalom a lepontozást, nem mindenki szereti a harcsát és kész.)

2022. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#13

Én sem szeretem a halat, de a túrós csuszát szeretném megvédeni!

Ha te valahol "ízetlen" túrós csuszát kaptál, azzal a hellyel egyéb bajok is vannak!:)

2022. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

#14

Ez a rész így utólag elolvasva félreérthetőre sikeredett. Úgy értettem, hogy nekem cukor nélkül ízetlen. :P

2022. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ezek mind jól hangzanak, köszönöm szépen a válaszokat! 😃
2022. aug. 23. 21:59
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

#13. iszapízű akkor egy hal, ha tenyésztett, és tóból származik.


Ha sikerül folyami halat venned, meglátod, az egyáltalán nem iszapízű!


Lehet, szentségtörés, de ha nem sikerül folyami harcsát vennem, akkor afrikai harcsából csinálom a paprikást.

2022. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

#17

Jajj, ezt eddig kb két tucatnyi ember próbálta már megmagyarázni hogy de igenis szeretem a harcsát. NEM. Nem szeretem. Pont. Nem finom.

Nyilván ha csak rossz alapanyagból és/vagy rosszul elkészítve kóstoltam volna akkor nem szólnám le, maximum felhívnám a kérdező figyelmét rá hogy olyan helyen egye ahol jól készítik... de elhiheted hogy kóstoltam olyan helyeken ahol halálra dicsérték a családtagjaim, és nem, nem finom, nagyon nem. Akármiből lett kifogva. Semmilyen édesvízi halat nem szeretek. Rossz ízűnek érzem őket.

Létezik ám ilyen, hogy valaki szimplán nem szeret valamilyen ételt. ;)

2022. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Az iszapossága nem probléma, bajaiként volt hogy hetente halászlevet csináltunk a családdal, szóval hozzászoktam ha esetenként iszapos íze van. Sokszor megoldotta ezt nekem egy kevés csípőspaprika, onnantől már csak azt éreztem 😃
2022. aug. 24. 22:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!