Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mely nemzetek ételeit kedvelit...

Mely nemzetek ételeit kedvelitek a legjobban?

Figyelt kérdés
Jöhet bármi.

#specialitás #hagyomány #gasztronómia #különlegesség #nemzet ételei #sajátos ízvilág
jan. 28. 15:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
14%

9-es: a hagyományos magyar ételek egyáltalán nem egészségesek, zsírosak, változatosnak nem igazán mondható.

Más nemzetek konyhája sokkal többrétübb, rengeteg finomabb fogás van. Ezt éppen azok állítják, akik nem csak a magyar kajákat ismerik!

jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
77%
11es, ez hülyeség amit mondasz. Az olasz kaják amik túl vannak fűszerezve, már már émelyítóen
jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
95%

DE csak akkor, ha MO-on eszed! Az eredeti még véletlen sem!

Szerintem még csak a szomszéd által fözött "eredeti olasz" kaját ettél, aminek semmi köze az igazihoz!

jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
74%
Magyar. A vadasnak nincs párja.
jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
87%
14# a vadas cseh eredetű étel.
jan. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem baj, már benne van a magyar konyhában is.
jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
82%

mexikoi a sok szosz miatt plane

olasz (de nem a pizza paszta baromsag miatt) antipasti, mozzarella, tengeri gyümölcsök

spanyol a verhetetlen paella miatt

amerikai deep dish pizza

kinait irt sok ember na de melyik tartomanybol..mert ez kb olyan hogy a kinai büfes a nyockerben tuti nem azt csinalja ami kinai kaja :)

jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Olasz, Magyar, Német.
jan. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is az olasz. Meg az amerikai. Bármeddig el tudnék lenni hamburgeren és hot dogon. De a magyar is jó, szeretem a rántott cuccokat és a tejfölt. És szerintem nem is olyan egészségtelen egy csomó fogásunk, pl rakott zöldségek, töltött paprika, lecsó ilyesmik. Csomó zöldség van bennük meg hús. Persze mindenki máshogy készíti, meg nem mi találtuk fel velük a spanyol viaszt, minden környező országban esznek hasonlóakat.
jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Magyar, olasz, mexikói.
jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!