Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Magyar ételeket tartalmazó...

Magyar ételeket tartalmazó szakácskönyvet szeretnék venni angol nyelven. Melyiket érdemes? Ismeri őket valaki?

Figyelt kérdés

Londonban élek, és születésnapi ajándék lenne a könyv, de nem kapok boltban, csak internetről tudok valószínűleg rendelni. Vagyis esélyem sincs belelapozni. Valakinek van tapasztalata e téren?


Előre is köszönöm!


2011. okt. 7. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez ismerős. Én is szerettem volna amerikai rokonnak magyar szakácskönyvet venni, persze angolul, de az igényesebbje be volt celofánozva....

De volt egy, ami nem, és az nekem is nagyon tetszett. Igényes is volt, használható. Sajnos nem tudom a címét, rákeresek a neten, hátha belebotlok. Ha meglesz, akkor linkelem. A Líránál vettem, talán megtalálom.


Üdv!


Ha nem megy, akkor megkérdezem facebook-on az unokatesómat, hogy ki írta. Neki csak elő kell vennie a polcról :)

2011. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. okt. 7. 14:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam! Ez volt az!

[link]

Igényes, szép, és használható jó receptek vannak benne.

2011. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiadták magyarul is, erről egy picit többet írnak. Annyira tetszett a könyv, hogy azzal kacérkodtam veszek magamnak is. De csak 1 pld volt, az is angolul és azt az unokatesómnak szántam. De most azt hiszem, beszerzek egyet magamnak is , magyarul. :)

[link]


ui: gyüjtöm a szakácskönyveket :)

2011. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezt is néztem, ez sem volt rossz.

2011. okt. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

És ez volt a zsákbamacska, mert be volt csomagolva. De volt dvd melléklete is. Ezt kapta a nagybátyám amerikai felesége.

[link]

2011. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Utánajárok, hogy tudom a legegyszerűbben beszerezni.

2011. okt. 7. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!