Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretitek ezeket a sütiket,...

Szeretitek ezeket a sütiket, ételeket? Képek mellékelve! : P

Figyelt kérdés

Almás krémes: [link]

Emeletes élvezet: [link]

Fenséges szelet: [link]

Isteni kókusz szelet: [link]

Isteni szelet: [link]

Karalábéleves: [link]

Lecsós csirkecomb petrezselymes krumplival: [link]

Lencsefőzelék: [link]

Piskóta meggyes krémmel: [link]

Sült csirkecomb joghurtos salátával: [link]

Tejfölös kekszcsoda: [link]

Tejfölös lepény: [link]

Tésztasaláta: [link]

Tojásos tészta: [link]

Töltött káposzta: [link]

Sonkával töltött kifli: [link]

Töltött krumpli: [link]

Töltött lepény: [link]

Túrókrémes meggyes piskóta: [link]

Zöldséges hús tésztával: [link]

Albert kekszes süti: [link]

Ananászos csirkemell: [link]

Brassói apró pecsenye: [link]

Töltött csirkemell: [link]

Narancsos csokis szelet: [link]

Kakaós, nutellás kalács: [link]

Barackos süti: [link]


2010. júl. 28. 15:54
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
fogyókúra fogyókúra O_O ááááá ezek vlmi isteni guszták :D de jó neked hogy anyuddal ilyen változatosan főztök/süttök! nálunk lehetetlenség vlmi újra rávenni anyát, ha meg én csinálnék vlmit nem engedi :( (pedig többen mondják hogy finomakat csinálok..) sütit pl még sose csinált, de jó hogy mama viszont azt imádja :)
2010. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
A "tésztába tekert virsli"t milyen tésztába tekertétek?? Nagyon jól néz ki! Légyszi, ha nem gond megosztanád velünk? :))))))
2010. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen Nőt szeretnék majd feleségül venni,mint amilyen Te vagy kérdező..,aki ennyi finomságot tud az asztalra varázsolni!A mai lányok(tisztelet a kivételnek) jó ha egy sima rántottát össze tudnak dobni,nem hogy ilyen kajákat,mint amiket Te!29F
2010. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Diablo3 válasza:
50%
Az albert kekszes sütinek írd le léci, hogy hogyan csinálod a krémet! Köszi :)
2010. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

Na akkor szépen sorban. :D

Kakaós kalács:

1 kg liszt, 5 tojás sárgája, 10 dkg porcukor, 5 dl tej, 4 ek. olaj, 5 dkg élesztő, só, 1 csomag sütőpor

Töltelék: 25 dkg margarin, 20 dkg porcukor, 4 ek. kakaópor + nutella(ez ízlés szerint, nem tudom mennyit tettünk bele :D)

A tej felét élesztővel felfuttatjuk, összedolgozzuk a liszttel, sütőporral, a tojás sárgáját a porcukorral, az étolajjal és a maradék tejjel. Jól kidagasztjuk és fél órát pihentetjük. A margarint a porcukorral a kakaóporral habosra keverjük+nutella. A vékonyra nyújtott tésztákra (6 részre osztjuk) kenjük a masszát, feltekerjük őket és kettesével összefonjuk. 30 percig sütjük.

Asszem ennyi :D

2010. júl. 28. 20:10
 26/41 A kérdező kommentje:

ma 17:38 először

Mi nagyon sok mindent ki szoktunk próbálni. Csak még nemrég kezdtem el fényképezgetni. Azért ne add fel, próbáld még anyukádnak mondani, hogy te főzőcskézni akarsz, ha meg finomra sikerül, még jó is. :D

2010. júl. 28. 20:12
 27/41 A kérdező kommentje:

ma 17:38 másik

Tésztába csavart virsli (36-40db)

Hozzávalók: - 1 kg virsli (18-20 db)

- 75 dkg liszt

- 4 kk.só

- 2 ek.cukor

- 10 dkg margarin

- 5 dkg élesztő

- 2 dl tej

- 1-1,5 dl víz

Tetejére:

-sajt

- szezámmag

- köménymag

- 1 db tojás

Az élesztőt egy kevés langyos tejben pici cukorral felfuttatom.A virsli kivételével a többi hozzávalót összegyúrom és ha jó az élesztő azt is beledolgozom.Közepes keménységűnek kell lenni a tésztának.Langyos helyen addig kelesztem míg a duplájára nem nő.A virsliket félbe vágom.Ha megkelt a tészta elfelezem,és kinyújtom 5mm vastagra és kb. 20 cm szélesre.20 csíkot vágok belőle és beletekerem a 20 fél virslit.Sütőpapíros tepsibe teszem lekenem a tetejét tojással és megszórom sajttal,szezám-és köménymaggal.(Én a köményt kihagytam mert nem szeretem)Kelesztem még 15 percig és sütöm.


és ilyen egyébként: [link]

2010. júl. 28. 20:15
 28/41 A kérdező kommentje:

ma 18:06

Köszönöm szépen! :D

Hát már elég sok mindent meg tudok csinálni. :D

2010. júl. 28. 20:17
 29/41 A kérdező kommentje:

Diablo3:

Albert keksz kréme:

4 ek. liszt, 2 ek. kakaópor, 20 dkg cukor, 3 dl tej, 25 dkg margarin, 1 dl kávé, rumaroma


Lisztet, kakaóport, cukrot összekeverni, tejet hozzáadni -> melegíteni. + A margarint, kávét és rumaromát(ízlés szerint) hozzá adni, ezzel sűrűre főzni. Nagyon sűrű kell legyen és olyan ragacsos lesz. Lehet vele ragasztani !

:D

2010. júl. 28. 20:20
 30/41 anonim válasza:
100%
Nekem az ananászos csirkemell receptje kéne.:)Nagyon jól néz ki.
2010. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!