Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megadnátok nekem diabetikus...

Megadnátok nekem diabetikus könnyen készíthető sütik receptjét?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat:)
2010. aug. 16. 20:42
 1/4 anonim válasza:

[link]


[link]


[link]

csak úgy hirtelen keresés..:)

2010. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, én minden receptet elkészitek amit úgy látom, hogy nincs benne sok csecse-becse (vagyis szénhidrát:d). Persze éppen ezért az egyszerűbbeket választom: Sokféle piskótákat gyümölcsökkel, túrós sütik. De inkább piskótával kombinálok. El is lehet vágni, meg krémet is könnyen olyant készitesz amilyent akarsz. Ha érdekel akkor adok konkrét receptet is.
2010. aug. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a recepteket:)

Érdekelnek az efféle piskótás megoldások:)

2010. aug. 17. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a család új kedvence. Ezt gyümi nélkül is lehet.


Délutánra irok, most nincs nálam a recept amiket szoktam sütni egyszerű sütiket.

De a krém: 0,5 tej, 6 evőkanál liszt, édesitőpor/tabletta/folyékony ami van, 250 gr sütőmargarin (Ráma, vagy mind1) és az iz amilyenre akarod: vanilia eszenc, citrom héj, kakaó..stb stb..


0,5 tejből kiveszel annyi tejet h a 6 kanál lisztet tudd nagyon jól benne elkavarni. A többi maradék tejet odateszed melegedni, teszel annyi édesitőt amennyit te gondolsz (kóstolod :) , bocsi de arányt nem tudok, én is kóstolom, inkább legyen édesebb, mert a liszt, meg a margarin sokt felvesz). Amikor már jó meleg, akkor ráöntöd az elkevert lisztes tejet és gyors mozdulatokkal addig kavarod amig jól besűrűsödik. Majd megvárod, hogy kihűljön.

Miután kihűlt, hozzákevered a margarint, addig amig jó habos nem lesz,vagyis jó sima inkább és izesited amilyenre akarod. Bármit tehetsz bele ami folyékonyx, vagy nem.

2010. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!