Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Házi tészta készítés?

Házi tészta készítés?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám elkészíteni a házi reszelt tarhonyát? Olcsóbb lenne ugye, mintha megvenném? Kb 1 kg-ra lenne szükségem.
2010. aug. 28. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én így szoktam csinálni a reszelt tarhonyát ,felverek 5tojást a öszekeverem teáskanál sóval és amennyi lisztet felvesz összedolgozom jó kemény tészta legyen ,és apró jukú pl káposzta reszelőn átreszelem és a napon megszárítom lehet hogy nem olyan szabályos, de legalább finom és ate műved lesz ! és tejlevesbe is jó. üdv Zsóka
2010. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én így szoktam csinálni a reszelt tarhonyát ,felverek 5tojást a öszekeverem teáskanál sóval és amennyi lisztet felvesz össze dolgozom, jó kemény tészta legyen ,és apró jukú pl káposzta reszelőn átreszelem és fehér abroszon kiterítem és a napon megszárítom ,lehet hogy nem olyan szabályos, de legalább finom és a te műved lesz ! és a tejlevesbe is jó. üdv Zsóka
2010. aug. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, sikerült:)Szerintem sokkal jobb, mint a bolti
2010. aug. 29. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!