Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az üzletben kapható ezersziget...

Az üzletben kapható ezersziget salántaöntet porból szeretnák sali öntetet készíteni. A tejföl mellé mit kell még a prhoz hozzákeverni? Kefírt vagy natúr joghurtot?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 08:34
 1/4 Pinkbull válasza:
tejföl?attól függ milyen krémesen szerted és diétázol -e?bármivel csinálhatod az említettek közzül nem kell kevergetni őket,de lehet:)!Diétában mindenképpen zsírszegény jughurt a jó választás.ízre jobb kefírrel ,tejföllel a legkrémesebb.
2010. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lebeszélnélek. Az egy dolog, hogy borzalmas íze van, de még műanyaggal is tele van.
2010. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A mai világba miben nincs adalék, ízfokozó, szinezék, tartósítószer stb... Sajna majdnem minden üzletben kapható termékbe, olyat s elehet már kapni, hogy 100% tartósítószermenets gyümilé, csak akkor iszik az ember, ha maga facsarja ki a gyümiből.

Nem szoktam mindig csinálni saliöntet porból öntete,utoljárra tavaly készítettem, de most jönnek hozzán ismerősök, és szereték készíteni. Egyébként nagyon finom, nekem izlik, csak sajna már nem emlékszem mivel készítettem, mert nagyon régen volt.

Köszi a válaszokat!

2010. aug. 31. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Rá van írva a zacskóra.


Én mondjuk csak natur joghurttal kevertem, nem szeretem a tejfölt meg a kefirt sem.

2010. szept. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!