Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ananászhoz mi illik még?

Ananászhoz mi illik még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy ananász tortát sütni, de nem tudom második iznek, illetve rétegnek mit válasszak, mi passzol szerintetek az ananászhoz? kókuszt nem szeretnék, ez a kombó már volt. Köszi :)

2023. máj. 10. 20:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
közben utánagondoltam. mivel az ananász kicsit savasabb, igy gondolom ananász-citrom, vagy ananász-narancs már túl savas lenne. Banán talán jobb lenne.
2023. máj. 10. 20:56
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
csoki szerintem jó hozzá
2023. máj. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem meg hiba lenne ilyen erőszakosan ellene dolgozni a savasságnak, mert az alap karakterét teszed tönkre a végeredménynek.


Epret használnék, most nem is (annyira) drága, színbe, ízben, textúrában, szerintem kiváló kiegészítője lehet az ananásznak.

És idénye is van, tehát aktuális is.

2023. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem vagyok ellene, csak azt hittem úgy már túl savas lesz az egész:) de az eper is jónak hangzik :)
2023. máj. 10. 21:07
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
2-es vagyok, viszont ezt az epres verziót biztos, hogy nem sima ananász tortának hívnám, mert az eper is elég karakteres, szóval kitalálnék valami beszédes nevet, ami utal az eperre is.
2023. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Ananász meggyel nagyon jó
2023. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

"y már túl savas lesz az egész:) "


Krémekkel, habokkal, még lágyíthatsz az összképen. De szerintem alapvetően nem baj, ha erősebb a karaktere, mindenkinek úgyse lehet megfelelni. Ez olyan, hogy ha valaki egy kicsi csípősséget se bír, az ne akarjon halászlevet enni, egyen zöldbablevest... :D

2023. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
banánnal milyen lenne? Mert az jóval édesebb gyümölcs.
2023. máj. 10. 21:14
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Mangó, maracuja.
2023. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Banánnal inkább ilyen trópusi jellegű, és ehhez a kombóhoz én is jónak látom a csokit, az ízén kívül a színe miatt is, hogy legyen egy nagyobb kontraszt.
2023. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!