Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ananászhoz mi illik még?

Ananászhoz mi illik még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy ananász tortát sütni, de nem tudom második iznek, illetve rétegnek mit válasszak, mi passzol szerintetek az ananászhoz? kókuszt nem szeretnék, ez a kombó már volt. Köszi :)

2023. máj. 10. 20:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
a csokit hogy illesztenéd bele? bevonatnak, vagy a krémhez adva?
2023. máj. 10. 21:49
 12/17 anonim ***** válasza:
58%
Ha van rá keret, én áfonyával kombinálnám. Leginkább a színe miatt, de szerintem ízben is harmonizál. Fagyasztottan nem olyan drága, de persze ügyesen kell kiolvasztani, hogy ne folyjon szét a leve.
2023. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Én kizárólag vaníliás, vagy tejszínes krémet tudnék az ananász mellé elképzelni. Más gyümölcsöt biztos nem, mert mindkettő elveszti a jellegét.
2023. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Eper,málna,áfonya,banán
2023. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a cseresznye, mangó megy hozzá a legjobban (mint a pina colada koktélban) vagy karamella-fehércsoki


[link]


De nagyon gusztán mutat a szárított ananász is a tortán, mint egy virág.


[link]

2023. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 harebell ***** válasza:
100%
Igazából szerintem kókusszal a legfinomabb :D de ha azt nem szeretnéd, én mangót vagy banánt tudnék elképzelni hozzá. De szerintem citrommal is nagyon finom lenne, egy semlegesebb, tejszínes-vaníliás krémmel.
2023. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem csak vanilia. Az ananasz annyira dominans, hogy csak elrontana egy masik iz szerintem. Annak ellenere hogy gyumolcssalataban pont nem.
2023. máj. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!