Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Romlott lenne a darált hús?

Romlott lenne a darált hús?

Figyelt kérdés
Épp most készítek rakott kelt és elkezdtem pirítani a darált hùst, édeskés szagot érzek. Romlott?
márc. 3. 10:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%

"Rá kerestem és azt írták, hogy az édeskés szag, attòl van, hogy nagyon nem friss hùs."


Ha nagyon nem friss a hús, azt LÁTOD a nyers húson. Barnul, büdös, folyik belőle a lé. Eszedbe nem jutna pirítani, mert egyértelműen látnád, hogy romlott. Ha szép rózsaszínes volt, az égadta világon semmi baja nem volt.

márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
37%
Emberhús is kerul bele néha. Húsgyárak titokban tesznek a daralthúsba emberhúst, akikkel a háttérhatalom végzett. Meki húsgyáraiban találtak is.
márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
39%
#12 Jogos. Az emberhús alapból édeskésebb illatú.
márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
62%
Én ezért tenném kötelezővé az internethasználathoz meg a főzéshez is egy bizonyos iq szint elérését....
márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
53%
tudom ma már elég hihetetlen, de egy időben ment az is hogy földigilisztát használnak fel a mekis húsba :D és rengetegen elhitték
márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%
Ez is csak azt mutatja, mennyi ember van, akinek rengeteg a fölösleges pénze, és képes kidobni teljesen jó élelmiszer minden ok nélkül
márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Miért ezek szerint annyira gyakori, hogy édeskés a hùs szaga nálatok is? Nyílván nem esett jòl, hogy 3 ezer forintot kidobtam a kukába, de ez van
márc. 3. 19:06
 18/27 anonim ***** válasza:
57%
Itt is írták, hogy semmi baja, de te csak a hülye oldalknak hiszel és ezek szerint böven van fölölseges pénzed, ha csak úgy OK NÉLKÜL kidobod a húst.
márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Máskor esetleg tedd ki ingyen elvihetős Facebook csoportokba, vagy kérdezd meg a szomszédokat, hogy kell-e nekik. Ha Nyíregyházán laksz, írj rám és szívesen átveszem.
márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
5%
Nem tudom, azok akik olyan biztosan állitják a picit csokis + édeskés szagrol az a tökéletes husillat, nem érezték még dögkutak, fehérjefeldolgozok szagát? Ezek bizony olyan szaguak. Kérdezö! Jol tetted ha kidobtad ha ilyen szagot éreztél.
márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!