Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » GYorsan légyszi! Biztos úgy...

GYorsan légyszi! Biztos úgy van, ahogy én értelmezem?

Figyelt kérdés

A bögréket beállítom egy kb. 20 x 30 centis tepsibe, aminek előtte az aljába belefektettem egy vékony konyharuhát. Így sütés közben a bögrék majd nem csúszkálnak, mert a konyharuha megakadályozza ezt. A bögrék köré annyi lobogva forró vizet öntök, hogy magasságuk feléig feljöjjön a vízszint. Ezután beteszem a bögrékkel teli tepsit a sütőbe, és a narancsos sütiket 20 perc alatt aranybarnára sütöm.



Tehát, fogom a tepsit. Beleteszek az aljába egy k.ruhát, erre a bögre, aztán felöntöm vízzel?? Tehát vizes lesz a konyharuha?? Minek az? Nem elég nehéz a bögre ahhoz, h. ne csúszkáljon? Különben is minek csúszkálna?:D

Bocs, lehet egy rakás hülyeséget kérdezek, de én ezt feleslegesnek látom.

Ha válaszoltok azt megköszönöm.

:)


2011. jan. 17. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is így értelmezem.

Nem tudom, hogy minek kell, de szerintem kövesd a receptet... :)

Sok sikert!

2011. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hat ha nem akarod hogy a konyha ruha felgyulladjon,akkor erdemes vizet önteni rá...különben se sütid nem lesz..se lakasod
2011. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor az csúcs:D

Köszi

2011. jan. 17. 17:26
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem:D

Azt felfogtam, hogy vízzel könyebben túlélem a sütést, de maga a ruha minek kell, azt nem értem?!

2011. jan. 17. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a tepsit magad felé döntöd, amikor berakod a sütőbe, és akkor is, amikor kiveszed. A konyharuha megakadályozza a bögrék elcsúszását.
2011. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg azért, ha sütés közben forr a víz, a buborékok ne lökdössék a bögréket.
2011. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jan. 18. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!