Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnap húrka, kolbászt szeretn...

Holnap húrka, kolbászt szeretnék sütni, hogyan kell? Még nem csináltam.

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%

Nem egyszerű,legalább is nekem mindig leég,kíváncsian várom én is a válaszokat.

21/F

2011. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Mosd le meleg vízzel, tedd egy kis zsirral, és egy kis vízzel a sütőbe, de előtte hústűvel szurkáld meg, nehogy szétpattanjon sütés közben.
2011. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Én a zsírt elhagyom, pici vizet aláöntök, és mivel én ropogósan szeretem, ezért kicsit tovább a sütőben hagyom.

Számomra így tökéletes :)

2011. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi víz nélkül, kevés zsírral sütjük.
2011. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ahha,értem.Biztos hogy nem rakok alá zsírt,én is inkább vizet fogok alá önteni.Hurkát sem ehetnék(nem jó az emésztésem és egyátalán nem ehetek zsírós fűszeres kajákat),nem hogy még zsírt rakjak alá.Amúgy se főzők zsírban semmit,csak olaj,vagy párolás.Köszi a segítségeket:-)
2011. jan. 17. 20:44
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

Ez hülyeség. A vízben fől és nem sül. Ha vízbe teszed, az az életbe nem lesz ropogós, csak ha elpárolgott alóla minden víz és már szárad ki a cucc.


Zsírban vagy olajban kell megsütni. Legjobb, ha pucolsz pár krumplit és félbevágva mellé teszed, s együtt sül. Víz semmi nem kell bele.

Ha megsült szedd külön tálba, és lecsöpög róla a zsiradék.

Így lehet sütni, így lesz igazán finom.

2011. jan. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja és egy kis sót szórj a tetejére, de ne sokat!
2011. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Miért kell a másikéra azt mondani, hogy hülyeség? Ahány ház, annyi szokás. Most én is mondjam rá a te sózásodra, hogy hülyeség?
2011. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Oké, bocs nem hülyeség.

Csak az volt a kérdés, hogy hogyan kell SÜTNI?

Sütni! Nem főzni!


Először csinál ilyet, nem kellene félrevezetni. Bizonyára főzni is lehet, főtt hurka, főtt kolbász, én nem javaslom ennyi. A sütött variáció, pedig milliószor kipróbált recept...

2011. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Hát nem tudom, nekem a sütés a sütőben történik, a főzés értelemszerűen a gázlapon, vagy mi a csuda az :)

Szóval, mi úgy sütjük, hogy kicsi víz, rá alufólia, félúton az alufóliát leszedni, és tadám :)

2011. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!