Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi ideig áll el a tojásfeh...

Mennyi ideig áll el a tojásfehérjéből készült habos sütemény? Nem fog szétfolyni a süti tetején ha nem sütöm meg rajta? (nem írja a recept)

Figyelt kérdés
ma van időm megsütni, de holnap viszem a munkatársaimnak, viszont van aki csak kedden tud belőle enni...
2011. febr. 13. 10:56
 1/3 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy 2 napig de ha szerencséd van 4 napig is eláll ha tényleg nem írja a receptes könyv sem sem a net akkor azt mondom nézegesd tovább a netet mert én ott találtam meg....
2011. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom,gőz fölött kell keményre verni,süti tetejére így szokták.Tehát ez már főtt,2-3 napig elvan sütés nélkül.Ha már felvágtad és amúgy a sütinek nem árt,kicsit visszateheted szárítani a sütőbe,az holtbiztos megoldás,olyan lesz,mint a habcsók,és az ugye elég sokáig elvan.
2011. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-3 napig biztos eláll
2011. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!