Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami jó, finom csokis...

Valami jó, finom csokis (kakaós) sütemény recept? Képpel esetleg?

Figyelt kérdés
kakaós, csokis sütemény recepteket várok, ha lehet minél finomabbakat, és az sem árt, ha jól néz ki :)
2011. aug. 16. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:

olyanra gondolsz mint itt az első?:D [link]

mert nagyon finom :D

2011. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én tudok egy nagyon egyszerű naaagyon finom, és szerintem jól kinéző sütit:D

a recept a következő:

1bögre liszt,fél bögre cukor,fél bögre kakaó,1 bögre tej,1 tojás,1cs sütőpor,1cs vaníliáscukor, 5dkg vaj. (esetleg fahéjat is szórhatsz bele,még a szárazoknál az elején)

összekevered a száraz dolgokat,mikróba felmelegíted a vajat olvasztottvajjá, ebbe belerakod a tojást,ezt habosra felvered, ezt hozzárakod a szárazokhoz és azzal is összekevered, majd jön ehhez a tej is.a tepsit vagy kivajazod, vagy kisütőpapírozod, mindegy.:D 200fokon 25-30percig sütöd.:) aztán felkockázod és megeszeed*-* tejszínhabbal a tetején is tökfinom:D


sokszor csináltammár, mert gyorsan készvan, általába mindig van otthon hozzávaló, és nagyonnagyon finom is. ^^

2011. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kööszönöm az eddigi váálaszokat, továbbra is várom. KEdves 23:37neten esetleg valami képet, hogy ,ég is mire hasonlít? vagy ha esetleg az elkövetkezendő 1-2 napban csinálnál és küldenél egy képet róla, azt nagyon megköszönném. Ugyan is a legjobb barátnőmnek szeretném mert már ő is nagyon sokat sütött nekem, és imádja a csokis dolgokat :)
2011. aug. 16. 23:41
 4/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hmm holnap holnapután tuti csinálok, és akkor majd küldök képet.:) /2. voltam/
2011. aug. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

tessék kép a sütihez.:D

2011. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
úú nagyon köszi :D
2011. aug. 18. 16:18
 8/9 anonim ***** válasza:

amerikai brownie: [link]

Isteni!

2011. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csináltam mégegy adagot, nem tudom mi miatt, de ennek sokkalsokkal keményebb lett az állaga, és szerintem finomabb is..:D talán mert picivel több lisztet raktam bele?:O passz.. de jó lett nagyon. és rájöttem, hogy ha lekvárt teszek a tetejére, hát az valami istenii..:D úgy a legjooobb. eddig szilvalekvárral a legeslegjobb;D és még mégjobban is néz ki:D
2011. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!