Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vodkás étel gyerekeknek?...

Vodkás étel gyerekeknek? Elpárolog főzés közben az alkoholtartalom?

Figyelt kérdés
Vendégség lesz nálunk, kinéztem egy vodkaszószos csirke receptet. Gyerekek is lesznek, illetve gyógyszert szedő, ők ugye nem ihatnak alkoholt. Nem veszélyes rájuk nézve az ilyen étel? Válasszak mást?
2011. febr. 21. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem inkább válassz mást vagy csinálj többféle ételt. Én nem bírom az alkoholt, és mindig becsiccsentek kicsit az ilyen ételektől, szóval gondolom, marad benne.
2011. febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Az alkohol minden ételből elpárolog főzés közben. semmiképpen nem veszélyes sem a gyerekeknek,sem a gyógyszert szedőknek. Ez megont egy felesleges és értelmetlen tilalom. Még akkor sem lenne ártalmas,ha a kész szószba öntenél ízesítőnek egy kanálnyi vodkát.
2011. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

forralod pár percig,és ennyi az egész.

Első abszolút placebot érez szerintem:D:D

2011. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de nem értem miért vodkaszószos ha úgy is kimegy belőle a pia.. bocsi az offért
2011. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes, DE érződik, hogy alkoholos (keserű), a gyerekek NEM fogják megenni...
2011. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!