Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom alkoholos sütireceptek?

Finom alkoholos sütireceptek?

Figyelt kérdés
Osztálykirándulásra akarok sütni olyat, amitől már a vonatúton kissé beállunk. Kinek milyen alkoholtartalmú sütemény nyerte el a tetszését? Gondolok főleg a töményebbb alkoholokra (pálinka, vodka)...
2011. márc. 19. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Rummal (vagy akár bármivel) töltött kókuszgolyók

De ha van pia, akkor minek ide süti? :D

2011. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, erre én is gondoltam, valamivel kissé bonyolultabb is jöhet, mint a kókuszgolyó... lényeg hogy kreatív legyen és finom :)
2011. márc. 19. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb a füves süti XD

Amúgy ha van benned alkotókedv akkor pl csinálhatsz rumos mignont. Vagy szatmári szilva tortát, abban van pálinka. (de olyat úgyse tudsz :P)

2011. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olyat tényleg nem tudok sajnos, mivel ilyenkor szilvát frissen 100% hogy nem találok...
2011. márc. 20. 00:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs jobb egy kis konyakosmeggyes kókuszgolyónál, garantáltan szétcsapja a társaságot :D
2011. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés már rég nem aktuális, de az osztálykirándulások ideje még csak most következik.

ismerőseim körében a vodkával beinekciózott banán volt a legjobban álcázott pia.

arró meséltek, hogy hatékony volt:))),főleg, hogy a megkínált csajok észre sem vették, csak hamar elkezdtek

röhögcsélni....

2011. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És abban mi a jó, ha a vonaton már beálltok? Ha valaki véletlenül beesik a vonat alá marha poén lesz...Igyatok otthon, legalább közel a wc, és nem a tanáré a felelősség.


Üdv!


ui.: sütés közben az alkohol elpárologa töltelékkel meg nem tudsz annyit mennyiséget felvetetni, hogy üssön

2011. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti siker és ütős!!! Háziirecept de nagyon finom. Na szóval: Veszel gesztennyemasszát(fagyasztottat) felengeded összekevered darált kekszel teszel bele valami tömény alkoholz pálinkát whiskeyt belenyomod a tepsi aljára aztán főzöl valamilyen pudingot jó sűrűre én vanilliásból csináltam ha kihült keversz bele rumot/vodkát/vagy amit akarsz rákened vastagon a gesztenyéskekszre azán egész kekszeket beáztacc megint valami italba én házipálinkába de lehet bármibe és rárakod a kekszre főzöl csokiöntetet teszel bele rumaromát leöntöd vele 1napig hagyod állni.Másnap felvághatod.ISTENIFINOM!ÉSITALOS!!
2011. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!