Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ez szerintetek mennyit érhet?...

Ez szerintetek mennyit érhet? Házi készítésű Eszterházy torta

Figyelt kérdés

Hobbi szinten sütök néha, de fogalmam sincs, mit ér a munkám... Szeretném tudni, hogy ez a torta szerintetek mennyit érhet. 30 cm átmérőjü, 15 cm magas, 6kg tömegű Eszterházy torta, diós piskótából, főzött,-és margarinos tejszínes diókrémmel készítve (bevált régi recept sk.) pillecukor fondanttal borítva, saját kezűleg készített marcipán virágokkal díszitve.

[link]


2011. márc. 20. 23:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azta! Nagyon ügyes vagy! Gyönyörű a tortád! Szerintem 5-6000-ret biztosan érhet, már csak ha abból indulunk ki, h a pici tescos (ízetlen) torta 2000 és közelében sem jár a 6 kilónak és te biztos minőségibb alapanyagokból készíted.
2011. márc. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Atyaég!!!!! Ez gyönyörű! Hát szerintem ez legalább 6000+ Ft-ot megér!
2011. márc. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez nem kamu?

Ez nem az a hobbi szinten néha sütök kategóriájú torta.

Ugye vannak még rendes, tehetséges emberek? :S

2011. márc. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez gyönyörűűűűűűű! Gratulálok nagyon ügyes vagy! 6.000 Ft-on alul nehogy megcsináld bárkinek is! Én 2 hete próbálkoztam először pille cukros fondanttal bevonni egy barbi tortát, hát megküzdöttem vele. (nem is lett annyira szép, de a lánykámnak tetszett) Csak ismételni tudom magam: ügyes vagy nagyon!
2011. márc. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

nagyooon szép :O

Én egy ilyenért akár még 10.000 ft-ot is adnék!

2011. márc. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Lövésem sincs mennyit érhet, de meseszép.

Hány munkaórád van benne?

2011. márc. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez tényleg gyönyörű, Én 30 éve sütök minden héten sütiket, de ilyet nem tudnék elkészíteni. Az ilyen kézi munkával készült dolgok sokat érnek. Szerintem nézz utánna a neten, hogyha hasonlót rendelnél mennyibe kerülne, így reális képet kapnál az értékéről.
2011. márc. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
Úristen! Ez csodaszép! Amúgy ezen csak a marcipán 6000 Ft, jót röhögtem az előző válaszokon!Ezt simán eltudod adni 10-12 ezerért!
2011. márc. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

basszus behalok.. mamám ennél komolyabbakat csinál (ő is hobbi szinten) de 4500nél nincs képe többet kérni (pedig ő is pl svédcsokit tesz a csokisba..)

megáll az ész hogy itt mennyi pénzzel dobálóznak ezért :O

mindenesetre ügyes vagy! szerintem 5ezer kb.

2011. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

a torta nagyon szép, igényes kivitelű, de alatta a fólia

és a narancsos alátét nem stilusos,ez egy kicsit ront az összhatáson.

mifelénk ennél sokkal egyszerűbb alkalmi torták,sokkal kevesebb valódi anyaggal 10 ezertől rendelhetők cukrászdákban.

ne légy kishitű, nagyon szép, amit készítettél.

számold ki az anyagköltséget,energiát, a ráfordított időt.

akkor közelebb jutsz az értékéhez.

aztán plusz a dizájn és a haszon......:)

akik 6 ezret írtak, alulértékelték.

2011. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!