Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a legjobb muffin recept?

Melyik a legjobb muffin recept?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 15:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Az enyém, s tudod miért? Próbáld ki a foszfátmentes sütőport, attól gyönyörű nagy lesz és megkíméled vendégeidet a sütőpor kellemetlen mellékízétől. Bármelyik muffin recepten kipróbálhatod, - meglátod, itt van a kutya elásva. Ja, és zöldséges muffint is sütöttem már.
2011. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Nálam ez vált be:

(12 db-hoz)

1 kis doboz kefir vagy joghurt (natúr vagy gyümölcsös is lehet)

1 egész tojás

1 pohár kristálycukor

2 pohár liszt

fél pohár olaj

fél csomag sütőpor


Mindent a joghurtos pohárral mérünk!


Az összes hozzávalót jól elkeverjük, majd papírkapszlikkal bélelt vagy kivajazott, kilisztezett muffinformába kanalazzuk, és előmelegített sütőben, 180 fokon kb. 20-25 percig sütjük. Nagyon finom bármilyen gyümölcsjoghurttal és gyümölcsdarabkákkal, de natúr joghurttal és kókusszal, kakaóval, pudinggal, lekvárral töltve, bárhogyan isteni!

2011. ápr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Ne olajat, hanem puha vajat használj a muffinhoz!
2011. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Második vagyok. Nekem az olaj vált be. Többféle receptet is kipróbáltam már vajjal, de én maradok az olajosnál. Szerintem sokkal finomabb.
2011. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Első:milyen az a sütőpor,és hol lehet venni?
2011. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Foszfátmentes sütőpor a szódabikarbóna magában.
2011. ápr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Bioboltokban lehet venni ilyen sütőport, 80-90 Ft egy csomaggal, de valóban jó helyette a szódabikarbóna is.
2011. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Már megint feltalálta valaki a tixarban az ütőeret...biománia!!

Sütőpor volt, van és létezik, akárcsak a szódabikarbóna.

Az, hogy a sütőport kiérezni a süteményből, csak belebeszélés, főleg a muffinból.

Használd nyugodtan mindekettőt, ahogy egy recept előírja.

2011. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Koszonom! Ma suttottem fehercsokis-epres muffint, de olajjal es nem lett vmi jo, szoval kovetkezore vajat teszek bele!
2011. ápr. 15. 18:16
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Második vagyok. Nekem mindig nagyon finomra sikerül olajjal, eddig még senki sem panaszkodott rá. :) De próbálj ki egy vajas receptet, hátha az jobban sikerül.
2011. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!