Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van aki már megcsinálta ezt a...

Van aki már megcsinálta ezt a sütit?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretném megcsinálni,csak nem tudom hogy finom-e?


2011. ápr. 17. 16:12
 1/10 Tinker Bell ***** válasza:
84%
Nekem nem igazán ízlett. Hasonló mint a sima piskóta, csak muszáj melegen megenni, mert kihűlten nem finom. Magában száraz, érdemes hozzá vaníliasodót készíteni.
2011. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. ápr. 17. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Én is csináltam. Nekem is nagyon száraz lett! Ha nagyon leküzdhetetlen vágyad van valami süti iránt és pl. a boltok már zárva vannak, akkor jó, de egyébként megéri inkább rendesen sütni vagy venni.
2011. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, én imádom, csak 1-1 kanállal több tejet és olajat rakok bele. beállítod 3 percre a mikrót és figyeled, én van amikor hamarabb kikapcsolom és tű próbálok rajta, hogy ne száradjon olyan hamar ki, de semmiképpen sem szabad tovább bent hagyni, mert mire megennéd, kiszárad!

Szoktam bele aprítani sport szeletet néha, vagy meggyet, vagy rum aromát, és cukros tejföllel vagy joghurttal, lekvárral eszem, mikor mi van hozzá itthon.Ja és a tésztába én szoktam rakni még vaníliás cukrot is!

2011. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor csináltam már, de ajánlom h tegyél bele csokit, gyümölcsöket, esetleg lekvárt, ugyanis úgy nagyon finom az elkészülési időhöz képest.:)
2011. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tinker Bell ***** válasza:
50%
Ha tényleg nagyon édesség-ehetnék vagy, és ezek az alapanyagok meg vannak otthon, akkor inkább muffint süss. Bár az "csak" fél óra alatt van meg, de jobban megéri.
2011. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Én nemrég fedeztem fel majdnem ugyanezt a receptet, azóta sűrűn csinálok ilyet sütit, nekem nagyon ízlik! Kicsit fura állaga van, az tény, apukám megkóstolta, és csak annyit mondott: ez gumisüti :) Úgyhogy azóta nálunk ez a gumisüti :)
2011. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
megcsináltam. szerintem lekvárral nagyon finom! :) tényleg figyelni kell rá, és ha hamarabb kész van mint 3 perc kiszedni, különben tényleg száraz tud lenni. ja és tényleg csak frissen élvezhető :)
2011. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

én mindennap megcsinálom uzsira

szerintem írtó finom:)

pudinggal, kakaómáz, lekvár, méz, gyümölcös joghurt, vanilia sodó, krémtúró-nyakon öntve még finomabb:)

2011. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már készítettem, nekem ízlett, puncs pudinggal jött be a legjobban, de bármivel finom, joghurttal, lekvárral. Én csokidarabokat is szoktam belekeverni a tésztába, finomak szétolvadva, és nem annyira száraz a süti. Ha van otthon valami gyümölcs (pl meggy, vagy barack konzerv) azt is bele lehet keverni.
2011. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!