Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tepertős pogácsa tetejét elég...

Tepertős pogácsa tetejét elég ha csak a tojás fehérjével kenem meg- vagy vegyek 10 tojást azért, hogy 1 egész tojást felhasználjak? 220 fokot ha ír a recept, akkor kb meddig tekerjem a sima sütő gombját?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Megkenheted csak a fehérjével, mi is azzal szoktuk, ha kimarad. Nem verek fel azért külön egy tojást...

A sütőd pedig gondolom gázos, azért kérdezed meddig tekerd, mert az elektromoson rajta van, hány fok. Szóval neked elég olyan 4esre tekerni, ez olyan 205 fok körül van, de pogácsának egyébként is elég 200 fok kb, ha melegebben sütöd, akkor a belseje nyers marad. Én majdnem mindent 200 fokon sütök.

2011. ápr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Piacon nem kell 10 tojást megvenned, és még olcsóbb is.
2011. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ! Valóban,csak egy sima gáztűzhelyem van,nem most gyártott Kárpát.:)


Itt nincs minden nap piac,csak 3 nap- holnap lesz.


Kellemes sütést,főzést!!

2011. ápr. 21. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
nyugodtan kend csak fehérjével, úgy is finom lesz.én szoktam a piténél az egyszem tojás fehérjéhez egy kanál tejfölt villával fölverni és úgy kenni a tésztára.
2011. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!