Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Spárgakrémlevesnél mire...

Spárgakrémlevesnél mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés
Életemben először csinálnék és hallottam, hogy a spárgát könnyű elrontani. Mire figyeljek majd?
2011. máj. 10. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, mi kettőből kétszer elrontottuk, nagyon nehéz étel ha engem kérdezel:D De hívd egy ismerősöd aki csinálta már, abból baj nem lehet:D
2011. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer csináltam találomra receptből és jó lett. Életemben akkor ettem először spárgát.


Kevés vajon póréhagyma pirít, rá a kockázott spárga és kb harmad annyi krumpli szintén kockázva, felönt vízzel, hogy pont ellepje, puhára megfőzöm, só, bors megy bele meg egy pici delikát. Ha készen van, tűzről le, hozzáöntök főzőtejszínt és az egészet lepürésítem botmixerrel. És szerintem tök jó lett.

2011. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem sem sikerült,igaz egyszer próbáltam. hiába botmixereztem, fás , szálkás részek maradtak benne.

lehet, hogy egy kicsit öreg volt már.

csak nagyon zsengével érdemes próbálkozni.

2011. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor magán az alapanyag kiválasztásán múlik inkább? Nem a főzésen?
2011. máj. 10. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, minden bizonnyal, de sajnos nem értek hozzá.a körömnek bele kell menni, a hegyes végek a legjobbak, és a vastagabb szárrésznél le kell hámozni a héjját.

talán akad, majd egy szakértő, aki korrekt választ ad.

2011. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!