Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyorsan elkészíthető ételeket...

Gyorsan elkészíthető ételeket miket tudtok? Egy hétre előre kellene vásárolnom a hozzávalókat!

Figyelt kérdés

Jövő héten naponta max. 1 órám lesz főzésre. Elég zsúfolt a hetem.


Kérlek adjatok ötleteket, miket készítsek. Olyan is jó - nagyon is jó - amit két napig is tudunk enni.


Olyan ételekre van szükségem, hogy holnap meg tudjam előre vásárolni a hozzávalókat, mert jövő vasárnap tudok legközelebb boltba menni.


Köszönöm


2011. júl. 30. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Bolognai spagetti - nagy adagban érdemes csinálni (én min. 1 kg húsból szoktam), mert tökéletes melegítve és fagyasztás után felolvasztva is, úgyhogy a maradék be a mélyhűtőbe, és már csak tésztát kell majd egyszer hozzá főzni, gyors ebéd vagy vacsora. :)


Aztán mézes-mustáros csirkemell, ez nincs 1 óra, és isteni.


Csirkecombot sütni, azt csak be kell dobni fűszerezés után a sütőbe és megsül magának.

2011. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

bolognai nemrég volt, a mézes-mustáros csirke meg nem jön sajnos be nálunk


De a sült csirkecomb jó ötlet, ez jó lesz egynek! :)


Megy a zöld kezecske!

2011. júl. 30. 15:49
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

túrós tészta, káposztás tészta, mákos tészta persze nem mindet gondoltam 1 hétre :)

hamar kész a félkész rántott sajt, sült krumpli..

én a főzelékeket nagyon szeretem: paradicsomos káposzta főzelék+fasírt, vagy parajmártás törtkrumpli és valami maradék sült hús.

Nekem amúgy a leggyorsabb a fagyasztott töltött káposzta, anyukám szokta hozni, én meg előveszem a fagyóból és 30 perc alatt paradicsompürével felfőzöm és kész.

2011. júl. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Írok párat,ami talán gyorsabban elkészül,és ha sokat csinálsz,több napra is elég.

borsóleves,krumplileves,gulyásleves,frankfurti leves,tojásos leves,paradicsomleves


rizsfelfújt,mákos tészta,túrós tészta,grízes tészta,fasírt,stefániasült,lasagne,rakott káposzta,paradicsomos húsgombóc,töltött paprika,csirkehúsból bármi,mert az gyorsan kész,túrógombóc

2011. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Főzelékek, tészták. :)
2011. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
paprikás krumpli
2011. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hasznos hozzászólást.


Lesz egyszer krumplifőzelék és stefánia, aztán lesz sült csirkecomb valami gyors zöldséglevessel. A többin még gondolkodom. Húsmentes napnak lehet jó lesz tojásleves és rizsfelfújt.

2011. júl. 30. 16:45
 8/16 anonim ***** válasza:

gyümölcslevesek, zöldségkrémlevesek nagyon finomak.

sajtos-sonkás-tejfölös tészta.öntöttkifli, mákosguba,

egyszer egy pizzának is nekiállhatsz, nem több egy óránál az sem.

resztelt csirkemáj, rizzsel vagy krumplival.

rántva is nagyon finom a csirkemáj, este is bepaníroztatod,másnap frissen kisütve rizibizivel vagy petrezselymeskrumplival.

egyszer egy rántott, vagy sült halat is beiktathatsz.

2011. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
egy jó lecsó, kolbásszal, virslivel és tarhonyával egy napra az is gyors kaja.
2011. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Baconba göngyölt sajtos csirkemell akár rizibizel vagy krumplipürével,tört krumplival,petrezselymes krumplival isteniiiii :) És bőven megvan 1 óra alatt.
2011. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!