Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készíthetnék holnap...

Mit készíthetnék holnap 5személyre,1kg darált húsból és kb 10db csirke felső combból? Köretet is ha lehet?

Figyelt kérdés
Nem egyszerre megenni,egész napra kitartson.
2011. aug. 26. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a combokat bőr alatt megtölteném májas zöldséges töltelékkel, és mondjuk hozzá rizi bizi, a darált húsból pedig kis fasírt golyókat csinálnék salátával! :)
2011. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

töltött csirke+rizs+paradicsomsaláta

csirke felsőcombot lesütöd hagymásan, paradicsomosan, paprikásan+vajas krumpli+csalamádé

rizs+fasírt+kovászos uborka

rizs+stefánia vagdalt+paradicsomsaláta

töltött cukkini/tök-ide nem kell köret, mivel rizst, darálthúst, tojást és a fűszereket dolgozod össze, nagyon laktató és finom étel

tepsis csirke mindenféle jóval(krumplikarika, hagymakarika, paradicsomkarika, gomba, lehet benne sült alma/barack azzal nagyon finom édes lesz) és ehhez már nem is kell köret mivel tartalmazza a krumplit, hozzá egy adag saláta és laktató

tejszínes, tárkonyos, fokhagymás mártásokkal megsütni

darálthúsból rakott ételek-karfiol, brokkoli, káposzta, töltött paprika, paradicsomos húsgombóc főtt krumplival

2011. aug. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a darálthúst én megcsinálnám stafániasültnek, két szép nagy lenne belőle 3-3 tojással. ehhez vagy melletzte sült krumplit, vagy petrezselymes krumplit adnék, kovászos uborkával, vagy uborkasalátával.a combikból egy jó adag pörköltet készítenék, jó lecsósan

nokedlivel vagy tarhonyával.ehhez nem kell savanyú.

a fasírtot dálután, estefele hidegen is lehet eszegetni.

2011. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. aug. 26. 12:37
 5/5 anonim válasza:
én is :)
2012. nov. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!