Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csoki Puding? Jó ötlet?

Csoki Puding? Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Arra,gondoltam,hogy ét csokis pudingos sütit sütnék : és ,hogy jobban ki hozzam a csoki izét amikor már majdnem kész a puding,dobálnék,bele pár kocka jó minöségü ét csokit !!! Mennyit dobna rajta ????
2011. szept. 18. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom jobban érződik majd a csoki.de amúgy ez étkocsis lesz?nem tejcsokis?
2011. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen !! Lapokat sütök az első lapra ét csokis narancsos krémet gondoltam,közepére sima ét csokist,az aljára meg mentás ét csokist. Még nem csináltam ilyet,de nagyon szeretem a csokit ,gondoltam,kiprobálom max ha nagyon gáz lesz nem csinálok többet.
2011. szept. 18. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Én CSAK így készítek csokipudingot,sokkal jobb,azaz ez jó,a csoki nélküli változat meg vaczak.
2011. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: ja,és egy adag (fél liter) pudinghoz egy egész tábla étcsokit beleteszek,ha pedig sütibe teszem,mint te is,akkor egy evőkanál olajat vagy vajat is.(az olaj jobb,a vaj nem simul el benne olyan szépen)
2011. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!