Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Süti bevonat/máz, ötlet?

Süti bevonat/máz, ötlet?

Figyelt kérdés
Csinálok egy olyan sütit amit nem kell sütni csak a hűtőbe kell rakni pár órára. "Szalámi" alakú és szeretnék rá valami mázat csinálni.A süti "tésztája" kakaós és kekszdarabok vannak benne. Kókuszosat és cukorkásat nem szeretnék rá csinálni de valamivel még is fel szeretném dobni. Esetleg lenne valami ötletetek ? Előre is köszi !
2011. okt. 5. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
erre a sütire nem szoktak bevonatot csinálni, de ha te akarod, agyaljunk. ez elég csokis, tehát csokimáz kilőve, meg a cukormáz is. ha darált, vagy durvára tört dióban, esetleg szeletelt mandulában meghempergeted, akkor szerintem jól is fog mutatni, meg nem lesz túl tömény.
2011. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én esetleg fehércsokival vonnám be. gőz fölött felolvasztani, bele egy kanál étolaj, hogy vágásnál ne töredezzen.

ez a keksz szalámi, amit írtál. a kókuszt kizárdad, de én abban szoktam meghempergetni:))

üdv.

2011. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!