Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen karácsonyi sütemények...

Milyen karácsonyi sütemények vannak amit nem kell sütni?

Figyelt kérdés
Én még elég fiatal vagyok nem nyúlhatok sütőhöz de megszeretném lepni a szüleimet valamilyen süteménnyel de hiába keresgélek a neten semmi... A kókusz golyót ne írjátok KÖSZII
2011. nov. 13. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Főznöd szabad már? Mert akkor csináld ezt: [link]
2011. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Zebra szelet?


Veszel 2 csomag albert kekszet. Főzöl 4 dl tejből akármilyen pudingot (alapreceptben csokis szerepel).

Aztán fogod a kekszeket, és megkened őket pudinggal, és szépen rétegezve egymásra teszed őket. sinálod addig, amíg a krém vagy a keksz tart.

Aztán ha kész, akkor fóliába csomagolod az egész rudat, és beteszed a hűtőbe 1 éjszakára. reggelre megszívja magát és puha lesz. Ha kicsomagolod, akkor a rúd sarkától kezded el szeletelni, és így függőleges csíkozásó szeleteket fogsz kapni.

Remélem érthető voltam.

Keresek linket, ha találok akkor beillesztem.

2011. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt vannak az albert kekszes sütik:


[link]


Itt pedig egy csomó sütés nélküli recept:

[link]

2011. nov. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sport szelet, vagy a kókusz gólyó tésztájába vágj apróra darabolt aszalt gyümölcsöket. Folpackal bélelj ki őzgerinc formát és simitds bele,hütőbe 1 éjszakára tedd másnap lehet szeletelni..
2011. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is a sportszeletet ajánlom Neked, ha különlegeset akarsz, a csokibevonás előtt kiszúróformákkal csinálj, szívet, csillagot, fenyőt, virágot belőle, a maradékból

golyókat.

a kiszabott formákat bevonhatod csokival, ha már a főzőgázt is tudod kezelni:)

lehet kapni bevonócsikokat pl Katica, azt csak meg kell olvasztani, akár mikróban is lehet.

2011. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*bevonócsokikat...
2011. nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

HMMMM.................. Ó mennyi jobbnál jobb receptek de nekem már van 2 féle emit meg is fogok csinálni:


-A zebrást muszáj megcsinálnom mert könnyű és finom egy kérdés: más pudingporral nem lehet?( a puding az a dr.eotker gála?) pl: a vaníliás nem jó? Á mindegy csinálok mind 2 ből ENNYI


-arra gondoltam csinálok kókuszgólyó masszát és abból csinálok formákat(szív angyal fenyő stb...) és azokat megforgatom kókuszban (de arra gondoltam teszek a közepébe meggyet)


-anyuval meg amuúgy is sütni szerettünk volna mézeskalácsot,és karácsonyi sajtos csillagot


ÓÓÓ emberek... MIKOR LES KARÁCSONY??????????

Nem várom meg karácsonyt megcsinálom az alberteset mikulásra tádááá szupi!!! XD

2011. nov. 14. 20:01
 8/8 anonim ***** válasza:

csokis mutat a csíkos kekszben, de csináltam már puncsossal is, úgy is szép volt. a vaniliás elveszik a világos keksz mellett.

De még egy ajánlatom van őzgerinces sütire. keress rá az ostyás roládra, valami isteni finom csokis-diós, és benne a finom ostya. (ostyalapokat lehet kapni mindenhol)

ehhez is csak össze kell melegíteni a cuccukot.

sok sikert baba:)

2011. nov. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!