Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami konnyu suti recept...

Valami konnyu suti recept vagy valami edesseg recept? Ha valaki tud.

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt válogathatsz!:)

2009. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csinály piskótát egy egyszerűt pakod meg temérdek ménnyiségű tejszinhabbal és a a legjobban beszerezhetö gyumivel!
2009. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi,de azert meg irjatok.
2009. jún. 6. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:

2,5 dl tej

1 egész tojás

4 dkg kakaópor(sötét)kihagyható!!!

5 dkg vaj

25 dkg finomliszt

25 dkg kristálycukor

1 csomag sütőpor

Mindent alaposan összekeversz és sütőpapírral kibélelt tepsibe öntöd.Én kb.160 fokon sütöm 20-30 percig.Ha a beleszúrt villára nem ragad akkor jó.

Ha nincs otthon kakaópor akkor helyette meggyet dobálok a masszába!Így is szuper olcsó,könnyű süti!

2009. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Keksztekercs:kívül: 40-50d daráltkeksz, 10d rama, 1-2 ek kókusz resz,kakaó 1-2porcukor kispia rum--összegyúr hűtőbe, majd 2 fóliaközt kinyújt

belseje: 1 gesztenyemassza, 10d rama, kis kókuszresz, kispia, porcukor --- a kekszesre kenni, bele 1sor gyümi mazsola valami és feleker, majd hűtőbe felszel esz...:)

2009. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
churros(spanyol édesség) a receptre keress rá google.ban.én nagyon szeretem
2010. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!