Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hawaii csirkemellhez hogyan...

Hawaii csirkemellhez hogyan kell a csirkét megsütni, fűszerezni?

Figyelt kérdés

Van Hawaii csirkemell recept egy csomó, de a csirkét hogy olyan natúr legyen hogyan kell megcsinálni? Fűszerezés és sütés?

Kisláng, nagyláng, só, bors?

Köszi



#hawaii csirkemell
2012. aug. 16. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
kevés olajon . füszerezni pedig elég a só ,és kevés bors.
2012. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egészben vagy csíkokra vágva, esetleg darabokban? Ez kimaradt.

Amúgy köszi!

2012. aug. 16. 13:31
 3/8 anonim ***** válasza:
ahogy akarod, a lényeg h legyen rajta ananász,(sajt)
2012. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ananászt nem kaptam és sajt nem volt a receptben, de így lesz ahogy mondtátok :) Köszi. zöld like ment thx
2012. aug. 16. 15:49
 5/8 CSEHI GÁBOR válasza:
szia ...szakács vagyok...... kb 1 cm vastagságú szeletre vágd a csirkét....kevés só..belisztezed mindkét felét és oylan forró serpenyőben süsd ki amiben nem égeted el..pár perc egyik fele megfordíttod és pár perc másik fele....az olajat leöntöd róla és az ananászlvét ráöntöd egy dl-t kb meg egy kis ananászt és kicsit egybe forralod..ezzel azt éred el hogy a husid oylan szaftops és omlós lesz mint a vaj....majd szépen kirakod tányérra a husit..egy kis ananászt rá és sajtod majd kicsit megsütöd csőben..vagy kenyérpirittóban amin felöl vannak a fűttőszálak...nemám a kétoldalu sőtőben:)
2012. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves szakács!


Neked nem megy a nyelvtan vagy nekem? Lehet, hogy késő van, de ezt én nem értem:

".majd szépen kirakod tányérra a husit..egy kis ananászt rá és sajtod majd kicsit megsütöd csőben.."


SZóval a tányérra teszem a húst, ara ananászt meg sajtot és a sütőbe beteszem a TÁNYÉRat?


Én nem akarok tányért tenni a sütőbe, de szerintem ha tespiben hagyom a húst, és arra ananász meg sajt, akkor se lesz semmi baja + 3 perctől...


Vagy igen? VAgy most mi van?? Mert én utóbbit csinálnám, előbbit nem merem...de bhát ha egy szakács írja, akkor lehet, hogy lehet....de miért jó tányért tenni bele?? akkor milyen sokszor kell már betenniM legalább 15 tányérat.

2012. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
* mennyi ideig tartana, meg mekkora macera lenne betenni mind a 15 tányért.
2012. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. aug. 21. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!