Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy szuper gyors édesség...

Egy szuper gyors édesség receptet irnátok nekem ami délig készen van?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Délig? az még több, mint 5 óra! aza alatt szinte bármi készen van :))

Ha van muffin sütőd, akkor muffin. Gyümölcstorta, piskótatekercs, meggyes-tejfölös piskóta,almáspite.

Ha kell valamelyik recept, szívesen leírom.

2009. aug. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ:)Meggyes-tejfölöst leiránád nekem de nagyon kezdő vagyok:)
2009. aug. 30. 07:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hozzávalók: 3 tojás, 3 dl tejföl, 30 dkg liszt, 30 dkg cukor, 1 cs. sütőpor, magozott meggy, vágott dió

Elkészítés: a tojást a cukorral kikevered (habos legyen), hozzáteszed a tejfölt, végül a lisztet és a sütőport.

Margarinnal kikent tepsibe öntöd. A meggyet kevés lisztbe beleforgatod és rászórod a tésztára, esetleg mehet egy kis vágott dió is.

Előmelegített sütőbe megsütöd.

2009. aug. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy köszönöm szépen:)))
2009. aug. 30. 08:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom már nem aktuális, de nálunk a piskóta a legkelendőbb :) A legegyszerűbb és legfinomabb. Én aztán nem sok mindent tudok sütni 19 éves fejjel, de ez még nekem is megy. Szóval sütsz egy piskótát, félbe vágod, az egyik felét megkened vastagon valamilyen lekvárral, amit szeret a család, a másik felét ráborítod, és a tetejére olvasztott csokit borítasz. Egyszerű, és finom, gyorsan fogy. Illetve tudok még brownie-t azt hiszem így írják, ez egy tömény, csokis, gyilkos recept, én egyszerűen imádom, de ha fogyókúrán van valaki a családból nem ajánlom :D
2009. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te is nagyon aranyos vagy azért köszönöm a receptet majd jövöhéten megpróbálom őket:))
2009. aug. 30. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
illetve ott a jó öreg palacsinta, a világon a legegyszerűbb. fel is tekerheted, de tortát is készíthetsz belőle.
2009. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!