Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sárgatúrós kérdés - nem lesz...

Sárgatúrós kérdés - nem lesz túl tojásízű?

Figyelt kérdés
A napokban fedeztem fel a sárgatúró recepteket, idáig nem is hallottam erről az 'ételről' sajnos. De ha már pont húsvét táján találtam meg, gondoltam, nem lehet véletlen és elkészíteném :) Viszont az 1 liter tejhez brutálisan soknak tűnik a 10 tojás... Milyen íz kerekedik ki belőle?

2013. márc. 29. 16:56
 1/3 anonim válasza:

Nem lesz sok, még elbírna többet is, de mi is kb ennyivel csináljuk.

Ha jól csinálod akkor nagyon finom lesz, de ezt nem tudom leírni, mert nem igazán tudom mihez hasonlítani. Olyan sárgatúrós. :)

2013. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is láttam néhány receptet 15 tojással is...... Csak azért "félek" tőle, mert nekem az édes sütik is, amik 3-4 tojásnál többől készülnek (akár piskóta, akár muffin, akár bármi más) egyszerűen fogyaszthatatlanok... Nem bírom azt a tipikus tojásízt. Lehet persze, hogy én rontok el valamit, túl sokat vagy túl keveset teszek bele valamilyen más hozzávalóból.. :)

Köszi a választ, szerintem mindenképp megpróbálkozom vele, ha lesz elég tojás. :D

2013. márc. 29. 17:07
 3/3 anonim válasza:
Az enyémeknek nincs tojás ízük, szóval ha jól csinálod, és követed a nagy könyvet akkor tuti hogy nem lesz tojás ízű. Ezt garantálni tudom.....szerintem nem is lehet tojás ízűre csinálni. A kicsavarásánál lehet elszúrni, amikor több vizet hagysz benne, és az befolyásolhatja az ízét, de ha ügyesen kicsavarod akkor nem lesz gond (én egy nagy konyharuhában csavarom ki, majd hagyom csepegtetni, sajnos ezt melegen kell, így vigyázzál a kezedre)
2013. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!