Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a legfinomabb húsu...

Melyik a legfinomabb húsu magyar hal?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A "leg" az általában relatív... nem egyforma az emberek ízlése. Nekem pl a "leg" a balatoni fogas, de ezen túlmenően is sok kedvencem van.

Aztán a "magyar" sem egyértelmű. vagy úgy érted, hogy a MO-on fogható halak közül?

2013. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy mindenki által legfinomabbnak nevezett hal, mivel ez ugyanúgy, mint bármi más, ízlés dolga!


Nálam nyerő a szürke-harcsa, tesómnak a kecsege. Van aki a pisztrángra esküszik, és nagyon sokan a pontyot nem cserélnék senkinek semmivel.

2013. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kinek mi ízlik. Én pontymániás vagyok, de egyszer ettem egy jól megtermett amurt, amiről állíthatom, hogy nagyon jó minőségű húsa van. Szép fehér, nem zsíros és alig volt benne szálka. Viszont a busáról meg azt mondják nagyon egészséges.
2013. júl. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. voltam. Elsőnek igaza van, az amur is pl. ide telepített fajta, azt hiszem Kínában őshonos. Eredetileg folyami hal, de megél álló vízben is.
2013. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Számomra a fogas és a kecseg, de azért egy dunabogdányi pisztrángot se vetek meg.
2013. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
+e, nyilván kecsegét akartam írni :)
2013. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nekem persze mindenkinek más:

szürke harcsa

fogas

csuka

angolna

amur

ponty

2013. júl. 22. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
angolna! pörkölt:) na már tudom is mi lesz holnap az ebéd:)
2013. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!