Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell tonhalpástétomot...

Igabcsy kérdése:

Hogyan kell tonhalpástétomot készíteni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
mi így szoktuk: tonhal+majonéz+só+ bors kedved szerint, összekeverni 2 perc alatt kész:D vagy vmi bonyolultabbra gondoltál? :)
2009. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyszer régen készítettem, de nem emlékszem, hogy pontosan mi volt benne és ilyen arányokkal.

Csak arra, hogy tettem bele mustárt és tejfölt, de krumpli biztosan nem volt benne és majonézre sem emlékszem. (de még valaminek lenni kellett, meg talán fűszereknek is, esetleg citrom is? Bárhogy gondolkozom nem jut eszembe)

Most pedig csak a krumplis, majonézes és a füstöltsajtos változatokat talátam itt a neten.

2009. nov. 1. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Tonhal konzerv,majonéz,mustár,őrölt bors,citromlé és esetleg margarin v vaj ízlés szerint!
2009. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

[link]

16/f vok, szal ennyit tudtam segíteni:D

2009. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tonhalkrém



2 db aprított tonhalkonzerv olajos vagy sós lében

petrezselyem

só, bors

mustár

majonéz

Én így szoktam csinálni:


A tonhalkonzervről leöntöm a levet, majd a tonhalat tálba teszem. Hozzáadok ízlés szerint sót, borsot, mustárt és majonézt, és habosra keverem. A végén aprított petrezselymet teszek bele, és ha szereted egy pár csepp citrom levet.

2009. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszoló receptje szerinti tonhal pástétomot fel szoktam turbózni egészen apróra vágott kaliforniai paprikával (sárgával izlik legjobban), és ha nem zavaró tényező, szintén apróra vágott lilahagymával.

Teljesen más izélmény, és nagyon jól kiegészitik egymást az izek, ha van kedved, próbáld ki!

2009. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Húú köszi utólsó én kipróbálom az tuti. Én írtam előtted. Köszi az ötletet.
2009. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az ötleteket, holnap meg is csinálom. :-)
2009. nov. 1. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!