Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Süldő sertés hús, és malac...

Süldő sertés hús, és malac hús különbzik ízben?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
nagyon minimálisan.a malac húsa gyenge porhanyós még.A süldőé sem sokban különbözik.Malac kb 15-30 kilóig. 30-50 kg süldő 50 -100 ig hízó.tehát tul sok sulykülönbség nincs korban is kevés 1 hónap kb a különbség a malac,és süldő közt.
2013. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm ::

Azért kérdezem mert vendégekek várok majd szombatra . Egyik vendégünk a sertés húst nem tudja megenni ,próblémája van tőle :Nem birja szervezte görcsöl tőle . A malac húst meg tudja enni : Malacot szeretem volna venni neki ,de nem kaptam és süldöt ajánlottak helyette ,de nem mertem megvenni .. A hentes azt mondta ,hogy szerinte ,nyugodtan eheti . Felhívtam a vedégemet ,de ő sem tudta ,hogy van e ízben különbség ,és lehet e tőle baja .

Abban maradtunk ,hogy veszek ,mert a többiek sült csülköt kapnak . Meg sütöm neki ,de csinálok mást is mellé : Ha nem eszi meg akkor sem nagy gond ,mert a fiúk tuti megeszik.

2013. okt. 14. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!